reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

Witam ja polecam Panią Dr. Sobstyl przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie na Głębokiej oraz w Luxmedzie. Jest ona ze Staszica, pomogła mi w wielu sytuacjach i mogę na nią liczyć jak do tychczas. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania i można się nią skontaktować telefonicznie. Miałam juz dwie nieudane ciąże :-(, jedną pozamaciczną - druga obumarłą, mam nadzieję że tym razem będzie wszystko dobrze :-). Dr. Sobstyl ma w swoim gabinecie USG. Wizyta kosztuje 80 zł. Serdecznie polecam...
 
reklama
Witam to znwowu ja dawno zagladałam na ten wątek.. dr W. Zawiślak pracuje w kolejowym ale tam nie ma chyba położnictwa... przyjezdza do mojego miasta a ja chce rodzić w lublinie. Wiec sie WAS kochane pytam co mam robić.... czy ktoś o nim słyszał czy lepiej iść do takiego co pracuje w szpitalu zeby poźniej rodzić tam? a nie z blaku laku jakimś i zeby nie odsyłali.... z jednego do drugiego bo powiem ze to 1wsza ciąza i nie wiem na czym to wszystko polega.....
 
Witam zuzu2. Ja radze chodzić do takiego lekarza który jest związany z danym szpitalem położniczym, potem łatwiej jest się dostac do tego szpitala szpitala, nie martwiąc się o miejsce,a teraz w Lublinie szpitale się remontują i jest trudno....Mam nadzieję, że do kwietnia sie wyrobią ze Staszica :p Takie jest moje zdanie.. a o Panu Dr.Zawiślaku to nie słyszałam. Jest wielu dobrych lekarzy w Lublinie, którzy są związani z lubelskimi szpitalami. pozdrawiam papa
 
polecam dr Wojciecha Krawczyka, opiekował się mną podczas ciązy 4 lata temu, poleciła mi go koleżanka, pracuje na Jaczewskiego. Miły, kompetentny, rzeczowy i b. dokładny. Przymuje obecnie w przychodni położniczej medis na wolskiej 11
 
dziewczyny
jesli chodzi o ginekologa to polecam dr Robaka, pracuje na Staszica i w Luxmedzie, prowadzil moja ciąże, nie obyło sie bez komplikacji, a mimo to przy nim czułam, ze dziecku nic nie grozi, zrobił mi cięcie cesarskie,
zobaczcie sobie opinie o nim na znanylekarz.pl
jest sumienny, profesjonalny i bardzo życzliwy, w razie jakis wątpliwości mozna zawsze do niego zadzwonic, chetnie odpowiada nawet na najbardziej banalne pytania, z kolejna ciażą bez wahania pobiegne od razu do niego ;)
 
Dziewczyny nie wiem czy dobrze trafiłam ale może któraś z Was była w Klinice Okulistycznej w Poradnii Dziecięcej? Mój 13miesięczny synek ma mieć tam robione badanie dna oka. Jak tam jest? Po drugie nie mogę się tam dodzwonić. Może macie nr tel.?...bo w internecie jest nieaktualny.
 
Gosiulek73 ja często odwiedzałam klinike okulistyczną z moja córka która była wcześniakiem i wiem ze wczesniaków i nie tylko przyjmowali w pon i śr od 8 chyba do 11 ale tel nie mam, straszny tłok trzeba było przyjechac z rana i się zarejstrować a lekarz przyjmował dopiero po 8, nie wiem jak jest teraz ale to jedyna taka placówka na lubelszczyznie wiec lepiej pewnie nie jest, jak znajde nr to napisze
 
Gosiulek tel w necie 534-98-53 znalazłam ale z tego co pamietam i to co mi kolezanka powiedziała to rejestracja tylko u nich nie było kiedys wczesniejszej rejestracji, przygotuje się na duży tłok chyba ze aura bedzie niesrzyjajaca i bedzie po prostu mniej pacjentów
 
reklama
gon1a dziękuję bardzo. Szczerze mówiąc "pocieszyłaś" mnie. Kurde żeby z małymi dziećmi nie można było się wcześniej zarejestrować to paranoja. Ja jestem z Radzynia więc jedz teraz w nocy żeby rano być bo korki przed Lublinem są straszne. Co ja mam zrobić?
Powiedz mi jeszcze czy przyjemni są chociaż Ci lekarze? Twoja mała miała robione badanie dna oka? Mam nadzieję że nie pod znieczuleniem ogólnym?
 
Do góry