reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

Martyna ja moge Ci polecic dr Polkowską, przyjmuje w Medicover....tyle że wizyta kosztuje 150zl
a co do przychodni to nie doradzę bo do przychodni chodzę tylko na szczepienia....na swoim osiedlu

W szpitalu będziesz musiała podać przychodnię do której prześlą kartę małego(przynajmniej u nas tak bylo)

Z tego co pamiętam to Ty mieszkasz na czubach tam masz super pediatrę Dr E. Żyszkiewicz...

Madzienka dziękuję za odpowiedź, a w związku z tym że jesteś już doświadczoną mamusią to proszę poradź mi.
W szpitalu mam podać przychodnię więc jaką przychodnię podałaś: tą do której należysz ty?czy jakąś najlepszą wybrałaś?czy może jest to wszystko jedno, bo nie korzystasz z wizyt u lekarza pediatry w tej przychodni tylko prywatnie?
Bo właśnie nie wiem czy szukać dobrego lekarza na NFZ, czy realia są takie że do przychodni należeć żeby robić szczepienia a do lekarza na wizyty chodzić prywatnie? bo na [poczatku to z dzidziusiem dość często chodzi się na wizyty kontrolne?to chodzić państwowo na te wizyty kontorlne a prywatnie do pediatry jak coś się dzieje? podpowiedzcie laseczki...

Ja np. jestem zapisana do przychodni i tylko korzystam sporadycznie z wizyty u internisty a tak to prywatnie do ginekologa chodzę.

Czy |Pani doktor którą podałaś przyjmuje prywatnie?czy w jakiejś przychodni?

Z góry dziękuję:-):-):-)
 
reklama
Madzienka dziękuję za odpowiedź, a w związku z tym że jesteś już doświadczoną mamusią to proszę poradź mi.
W szpitalu mam podać przychodnię więc jaką przychodnię podałaś: tą do której należysz ty?czy jakąś najlepszą wybrałaś?czy może jest to wszystko jedno, bo nie korzystasz z wizyt u lekarza pediatry w tej przychodni tylko prywatnie?
Bo właśnie nie wiem czy szukać dobrego lekarza na NFZ, czy realia są takie że do przychodni należeć żeby robić szczepienia a do lekarza na wizyty chodzić prywatnie? bo na [poczatku to z dzidziusiem dość często chodzi się na wizyty kontrolne?to chodzić państwowo na te wizyty kontorlne a prywatnie do pediatry jak coś się dzieje? podpowiedzcie laseczki...

Ja np. jestem zapisana do przychodni i tylko korzystam sporadycznie z wizyty u internisty a tak to prywatnie do ginekologa chodzę.

Czy |Pani doktor którą podałaś przyjmuje prywatnie?czy w jakiejś przychodni?

Z góry dziękuję:-):-):-)

Ta pani doktor przyjmuje tylko prywatnie!!!!

Ja jestem zapisana do innej Jula do innej...Jule zapisałam do tej najbliższej mojemu miejscu zamieszkania i chodze tam tylko na szczepnienia...a do pediatry tylko prywatnie...
 
witam!
jeśli pozwolicie, to wkleję się też do tego wątku:)
Karlita, ja też chodzę do Pani dr Wawrzyckiej i szczerze polecam.kompetentna, doświadczona i tak jak napisałaś niepotrzebnie nie sieje paniki.no i na siłę leków nie wciska na garści, jak to słyszę robią lekarze prowadzący moich znajomych.jest też szczera, co nie wszystkim z kolei może się podobać, ale ja osobiście wolę wiedzieć co i jak, niż jak ktoś mi oczy mydli tylko dla mojego zadowolenia.
USG-dr Bartosiewicz Luxmed-bardzo na tak.zna się na rzeczy.dobry specjalista-przy tym nie zgubił po drodze ludzkich odruchów.niestety moja jedna z wizyt w pierwszej ciąży nie zakończyła się szczęśliwie, a Pan doktor wykazał wiele delikatności i zrozumienia. polecam też dr Paszkowskiego Luxmed-młody, ale bardzo dokładny i cierpliwy.na usg poświęcił mi kiedyś prawie 45min wszystko dokładnie pokazując i tłumacząc.
a sama, z uwagi na zbliżający się wielkimi krokami termin rozglądam się już powoli za jakimś lekarzem pediatrą.wolałabym jednak na nfz, bo po coś do diaska te składki niemałe płacę, a i tak wszędzie kasę trzeba zostawić
a tak naprawdę, to też już się zastanawiam
 
witam was lubelanki:) mam termin na przełom maja/czerwca i mam takie pytanko...czy na jaczewskiego mozna rodzic z mezem bo nie znlazlam jednoznacznej odpowiedzi...
 
reklama
tak, położniczy już od paru miesięcy lśni, ale i górę ponoć robią, a tam po porodzie się leży parę dni więc też ważne,mam nadzieje, że znikną te okropne obskurne łazienki.ale wierzę, że długo nie poleżymy tylko z maluchem szybciutko do domu:)
kurka, muszę się w ten wątek główny wczytać, ale jakoś czasu brak:( A Ty już widzę jedną pociechę masz:)rodziłaś na lubartowskiej?nie wiesz, jak jest z porodem rodzinnym, bo zastanawiamy się nad tym, a dr Wawrzycka mówiła coś, że facet nie może być cały czas z Tobą
 
Do góry