reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

Ja miałam cesarkę i leżałam na tym piętrze co trakt porodowy ;-) leżałam 8 dni bo mała miała żółtaczkę ....

moja bratowa rodziła z mężem, mój brat był cały czas obecny przy porodzie nawet przecinał pępowinę :-)

chodziłaś do szkoły rodzenia na Lubartowskiej ?? polecam :-) świetne położne :-)
 
reklama
Karlita, chodzę do SR prowadzonej przez 1ną z położnych-Panią Grażynkę, ale dopiero po 1 zajęciach jesteśmy.T się spodobało, co oznacza, że jest fajnie:)a pytałam ostatnio na wizycie, jak to jest z porodem rodzinny, ale coś mi gin tłumaczyła, że facet nie jest przez cały czas trwania porodu...tylko w któryś fazach-tu nie zrozumiałam do konca, o co konkretnie chodzi.
Zuzu, ja w ogóle nie zetknęłam się z tym nazwiskiem:(a gdzie przyjmuje?w którym szpitalu pracuje?
 
Witam.
Kobietki czy możecie mi doradzić? U kogo lepiej zrobić usg u dr Mazurka czy u prof. Wieczorka. Musze się zarejestrować najpóźniej jutro i nie potrafię się zdecydować. Jeśli któraś z Was może mi pomóc to będę wdzięczna.
 
nie miałam styczności ani z jednym ani z drugim ale polecam dr Chołubka jeden z najlepszych specjalistów od usg w Lublinie
 
Witam.
Kobietki czy możecie mi doradzić? U kogo lepiej zrobić usg u dr Mazurka czy u prof. Wieczorka. Musze się zarejestrować najpóźniej jutro i nie potrafię się zdecydować. Jeśli któraś z Was może mi pomóc to będę wdzięczna.
MAruszka, ja powtórzę-polecam z pełną odpowiedzialnością Bartosiewicza albo Paszkowskiego.a tak w ogóle, to dawno CIę nie "widziałam"wszystko ok?
 
Witam
Poszukuję dobrego psychologa dziecięcego w Lublinie, chodzi o problem z adaptacją w przedszkolu. Może możecie kogoś polecić.
 
Dzięki kobietki za odpowiedź. W końcu zadzwoniłam i umówiłam się do tego który jest w interesującym mnie terminie. No i padło na Wieczorka. Nie wiem czy to dobry wybór. Zobaczymy czy będzie czego żałować albo chwalić.
evvula ja zawsze polecam rodzicom Powiatowe albo Specjalistyczne Poradnie Psych. - Ped. no ale to Twój wybór.
 
reklama
Do góry