reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

Dziekuje za odp a słyszałyście o dr Leszku Surmaczu z Kraśnickich... moja sister poleca niby zastepca odynatora.... ech.... nie wiem co mam zrobić bo ja nie jestem z lublina i się boje a w swoim miescie nie chce rodzić na bank i zostaje mi mierzyński z jaczewskiego i ten z kraśnickich juz glupieje a przydalo by się zminić bo juz 12 tydz sie zaczał ratunnkuuuuuuuuuuu
 
reklama
Zuzu ja chodze do dr Krawczyka z jaczewskiego i wiem ze w chełmie przyjmuje również tylko nie wiem w jakiej przychodni ale mam kolezanke z chełma to sie moge zapytac jej, ona mi go włąsnie poleciła ja jestem zadowolona, jakby co pisz na pw
 
zuzu2, ja bym Ci nie radziła dr Surmacza, jak byłam w szpitalu w tamtym roku, to miałam z nim do czynienia na obchodzie - to nie był mój lekarz więc może ma inny stosunek do swoich pacjentek. Ale był bardzo niemiły, nieuprzejmy i mialam wrażenie że ma pretensje że wogóle zadaje mu pytania. Jeżeli wiesz od kogoś kto był jego pacjentką że jest ok to w porządku, mi sie nie spodobał
 
Witam.
Chciałam Was zapytać czy znacie może doktor Hanne Patyre??? dzis zobaczyłam 2 kreski na teście, i trzeba teraz wybrać się do lekarza, do tego który prowadził moją pierwszą ciążę nie mam zamiaru isc, a o tej doktorce słyszałam sporo dobrych słow
 
Witam.
Chciałam Was zapytać czy znacie może doktor Hanne Patyre??? dzis zobaczyłam 2 kreski na teście, i trzeba teraz wybrać się do lekarza, do tego który prowadził moją pierwszą ciążę nie mam zamiaru isc, a o tej doktorce słyszałam sporo dobrych słow
madzik1388 moja koleżanka chodziła do niej w ciąży i bardzo sobie chwaliła. Tylko denerwowały ją te wizyty z 1,5h opóźnieniem....
 
Autanet24 dziękuję za odpowiedź, właśnie też słyszałam że trzeba u niej trochę poczekać na kolejkę, ale może to z jednej strony dobrze, bo wszystko dokładnie sprawdzi
 
Antuanet w pierwszej ciąży chodziłam publicznie do Marka Podniesińskiego, mieszkam w okolicy Lublina, a on przyjmował w mojej przychodni. Jest bardzo miły i delikatny, ale chyba czekał na kase, takie odniosłam wrażenie, kierował mnie do szpitala 4 razy, żeby np zrobic usg, zwolnienia też nie chciał wypisywać, więc trzeba było iść do szpitala żeby była podstawa do wypisana zwolnienia. Ogólnie był aż zbyt opiekuńczy, nawet położne w szpitalu się śmiały że pacjentka znów od Podniesińskiego.. w szpitalu zbytnio się mną nie interesował, a jak już rodziłam to tak jakby mnie nie znał chociaż prowadził moją ciążę...Podejrzewam że gdybym dała mu w łapę raz na jakiś czas to miałby do mnie inny stosunek, bo rozmawiałam z jego pacjentką, która co druga wizytę mu dawała ileś tam zł i miała zabieg w szpitalu to codziennie do niej przychodził i się pytał co i jak.... ogólnie jest miły i sympatyczny, ale jednak chciałabym żeby moją drugą ciążę prowadził jakiś inny lekarz, a wiem że doktor Patyra ma usg u siebie, więc przynajmniej będę miała to badanie na miejscu
 
madzik1388 chyba znam tego lekarza, tyle że prywatnie bardziej-kiedyś mieszkał po sąsiedzku. Faktycznie bardzo miły:tak: Jego żona jest stomatologiem...ale już kilka takich opinii o nim słyszałam że nie ma nic za freeko:sorry:
 
reklama
Witam Was po dłuuugiej przerwie i od razu proszę o pomoc, szukam dobrego pediatry dla mojego Bartka... od 3 tygodni mały nie śpi po nocach, płacze jak najęty i ma problemy z brzuszkiem. Nasz pediatra na zmianę każe dawać smecte z dicoflorem ale to już do diaska za długo trwa. Możecie mi kogoś polecić?
 
Do góry