reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

Witam wszystkie Lublinianki.
Też jestem na etapie poszukiwania dobrego ginekologa. To moja pierwsza ciąża i jestem zielona:)
Doradźcie mi proszę. Chciałabym najlepiej kobietę która przyjmuję prywatnie , jest miła, konkretna, wszystko tłumaczy, ale pracuje też w jakimś szpitalu gdzie potem ewentualnie mógłby być poród.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
 
reklama
Witam wszystkie Lublinianki.
Też jestem na etapie poszukiwania dobrego ginekologa. To moja pierwsza ciąża i jestem zielona:)
Doradźcie mi proszę. Chciałabym najlepiej kobietę która przyjmuję prywatnie , jest miła, konkretna, wszystko tłumaczy, ale pracuje też w jakimś szpitalu gdzie potem ewentualnie mógłby być poród.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
Ja chodzę do dr. Magdaleny Połuszejko - Kamińskiej która przyjmuje w Luxmed i topmedical a pracuje w szpitalu na staszica. Jest bardzo konkretna i fajna. Ja jestem zadowolona, jestem w pierwszej ciąży. Odpowiada na wszelkie pytania, doradza, naprawdę dobry lekarz. Podaje nawet swój numer kom. w razie czego.Z czystym sumieniem mogę ją polecić.
 
osobiście mogę Ci polecić dr Wawrzycką
bardzo konkretna kobieta, dużo tłumaczy, dba o swoje pacjentki, nie panikuje ;)
Przyjmuje na ul Fabrycznej w pawilonach na przeciwko Gali



miło wspominam ją ze szpitala i teraz z wizyty przy drugiej ciąży :-)
 
ja z czystym sumieniem moge Ci polecic prof. Kwasniewska przyjmuje tylko prywatnie w swojim gabinecie na Chopina.
A pracuje w szpitalu na Staszica jest tam kierownikiem Katedry Poloznictwa i Patologii Ciazy. Bardzo mila i konkretna osoba.
 
Dziękuje dziewczynki.
Powiedzcie mi jeszcze proszę bardzo ile kosztuję wizyta i czy te Panie mają usg w swoich gabinetach .
Z góry dziękuje
 
Drogie Dziewczynki!!

Zastanawiam się nad pediatrą dla mojego malucha który niebawem przyjdzie na świat, musz e wyrac mu przychodnie ale i lekarza tak?
Poradzcie mi, jak to wygląda no i jakie przychodnie i lekarzy polecacie.

Dziękuję,

Ależ ze mnie nocny Marek:)
 
reklama
Drogie Dziewczynki!!

Zastanawiam się nad pediatrą dla mojego malucha który niebawem przyjdzie na świat, musz e wyrac mu przychodnie ale i lekarza tak?
Poradzcie mi, jak to wygląda no i jakie przychodnie i lekarzy polecacie.

Dziękuję,

Ależ ze mnie nocny Marek:)

Martyna ja moge Ci polecic dr Polkowską, przyjmuje w Medicover....tyle że wizyta kosztuje 150zl
a co do przychodni to nie doradzę bo do przychodni chodzę tylko na szczepienia....na swoim osiedlu

W szpitalu będziesz musiała podać przychodnię do której prześlą kartę małego(przynajmniej u nas tak bylo)

Z tego co pamiętam to Ty mieszkasz na czubach tam masz super pediatrę Dr E. Żyszkiewicz...
 
Ostatnia edycja:
Do góry