reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

mnie boli jedynie lewe biodro...
na prawym boku staram się ani nie spac ani leżeć ze względu na to że wtedy nasila się moja zgaga...
więc z rególy kładę się na lewym...
a ból biodra jest tego skutkiem:sorry2: ale już wolę żeby mnie to biodro bolało niż żebym miała zgagę....:-p
 
reklama
Z nogami na mężu zasypiałam przed ciążą i tak było najlepiej.. brakuje mi tego:zawstydzona/y: Teraz najlepiej śpi mi się gdy poobkładam się poduszkami z przodu i z tyłu, do tego owinę się kołdrą jak kokonem i tak do południa bym mogła:-)
 
ja -odpukac-narazie sobie radze na tym boku lewym cho musze przyznac ze na pare chwil w nocy kłade siea prawy jak lewy mam zdrętwiały.... oby tak dalej...
 
Cześć dziewczynki. Ja się chyba wykończe z tym spaniem dziś to był rekord budziłam się co godzinę, żebra a właściwie to już cała skóra mnie boli w miejscu gdzie miałam żołądek nawet dobrze nie mogę się przekręcić od paru dni dokucza mi spojenie łonowe te kości i ta zgaga. Masakra.
 
a mi jest coraz bardziej nie wygodnie. Mały tak często się rusza i tak mocno że to zaczyna boleć :(( wcale nie przypomina tego miłego kapania na początku :((
 
ja ostatnio też koszmar przeżywam w nocy, aż boję się gdy nadchodzi wieczór. Mąż śpi, Emilka też, a ja się wiercę potwornie, wczoraj zasnęłam na godzinkę i po przebudzeniu nie mogłam zasnąć do 3 w nocy. Poszłam w końcu pod gorący prysznic i jakoś zaraz po nim zasnęłam.
Piję nawet wieczorem melisę, ale nic nie pomaga, czasem czuję się już mega zmęczona, a sen nie przychodzi.
Też tak macie? a może macie jakieś dobre sposoby na sen?
 
Ja tak mam czesto, ze wieczorem juz ciezko mi wysiedziec, oczy mi sie zamykaja, a jak sie poloze spac, to sie mecze. I nie chodzi o pozycje ale o jakis niepokoj wewnetrzny...potem spie jak zabita 2-3 godzinki(dzis rekord! 7!)i budze sie i znowu mam problem ze zasnieciem...
 
reklama
ja dzisiaj rano powtarzałam badanie moczu , bo tydzień temu wyszła mi glukoza w moczu i to w dużej ilości (pomimo dobrych wyników z krwi). No i moze stąd te stresy. Na szczęście dzisiejszy wynik był negatywny i pierwsze co zrobiłam to zjadłam 2 czekoladki :-D

pewnie to faktycznie jakieś napięcie nerwowe... pomimo dobrych wspomnień z porodu w pierwszym trymestrze nękały mnie sny porodowe w rożnych odmianach. Teraz godzina zero zbliża się wielkimi krokami i pewnie strach ogarnia na myśl jak to będzie tym razem...
 
Do góry