reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

ja się na brzuchu wyleżałam w lipcu na plaży - kopałam 3 doły w piasku, dwa mniejsze na piersi i jeden wielki na brzuch :-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D
niezła jesteś... hehe...
ja Ci powiem że może posiedzieć czy pochodzić to bym mogła...
ale jakoś w ciąży nie uśmiecha mi się wylegiwać na słońcu żeby sięopalać...
teraz mamy super pogodę ale mi jest za duszno...
połażę więc trochę , posiedzę a później uciekam w cień:-p
 
reklama
ale jakoś w ciąży nie uśmiecha mi się wylegiwać na słońcu żeby sięopalać...
teraz mamy super pogodę ale mi jest za duszno...
połażę więc trochę , posiedzę a później uciekam w cień:-p

się nie opalałam, byłam wysmarowana blokerem dla niemowląt :-D no i teraz też bym nie wytrzymała, ale w lipcu czułąm się znacznie lepiej :tak: poza tym tam na plaży było trochę cienia, bo na wydmach rosły wysokie sosny.. dlatego w najbliżze wakacje jedziemy tam z dzidziusiem, już zarezerwowałam :-)
 
się nie opalałam, byłam wysmarowana blokerem dla niemowląt :-D no i teraz też bym nie wytrzymała, ale w lipcu czułąm się znacznie lepiej :tak: poza tym tam na plaży było trochę cienia, bo na wydmach rosły wysokie sosny.. dlatego w najbliżze wakacje jedziemy tam z dzidziusiem, już zarezerwowałam :-)
u mnie to całą ciżąę źle się czuję...:-p więc nawet takie samo odpoczywanie odpadało... hehe

no ale z dzidzią to z chęcią bym sobie poleżała....:-p
 
Był taki czas, że nie mogłam w ogóle inaczej spać na boku.. tylko na wznak. Położna, z którą rozmawiałam stwierdziła, że jeżeli czują się dobrze w tej pozycji to znaczy, że powinnam tak spać, bo najwidoczniej niczego sobie nie uciskam..
Ale i tak mistrzem pozycji przeróżnych jest mój kot!!! Mam już całą serię zdjęć..
 
Był taki czas, że nie mogłam w ogóle inaczej spać na boku.. tylko na wznak. Położna, z którą rozmawiałam stwierdziła, że jeżeli czują się dobrze w tej pozycji to znaczy, że powinnam tak spać, bo najwidoczniej niczego sobie nie uciskam..
Ale i tak mistrzem pozycji przeróżnych jest mój kot!!! Mam już całą serię zdjęć..
hahaha to tak jak ja....:-p może i mam tego kociaka kilka miesięcy dopiero ale już całą masę zdjęć tym bardziej jak śpi....:-D
nie dość że zabawnie to jest przytym taki uroczy....
a nawet wczoraj zasnął na mojej głowie:eek::laugh2: oczywiście jak ja leżałam inaczej by się nie utrzymał.... heheh
 
Ja ogólnie mam problem ze spaniem. Budzę się co 3 godziny w ogóle dzidzia kopie mnie z jednej strony w żebra i smam już nie wiem na którym, boku lepiej i jeszcze ta zgaga nawet w nocy.
 
Ja ogólnie mam problem ze spaniem. Budzę się co 3 godziny w ogóle dzidzia kopie mnie z jednej strony w żebra i smam już nie wiem na którym, boku lepiej i jeszcze ta zgaga nawet w nocy.
też mam w nocy zgagę... jak się przebudzę ....
masakra marzę tyklko o tym eby mi minęła...
bo w żaden sposób mi nie mygodnie.... ehhhh
 
Może już zamieszczałam to zdjęcie.. nie chce mi sie podłączać aparatu i wrzucać coś nowego, ale jak widać kocia ma możliwości:-)
Ja niesamowicie cieszę się, że mogę spać bez większego problemu.. Uwielbiam spać..Fakt, że czasami nie mogę usnąć, albo rano bolą mnie plecy, trudno mi jest wstać, ale ogólnie jest ok..
Ka..m i Kasiula, o której jecie kolację? Może za późno?
 

Załączniki

  • Zdjęcie306.jpg
    Zdjęcie306.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Ja sie spie na boczku, raz jednym, raz drugim, czasem budze sie na wznak. I gdyby nie parcie na pecherz to dobrze by mi sie spalo, bo jeszcze nie zdazylo mi sie obudzic od kopniaczka wewnatrz ;) mam raczej wrazenie, ze to ja budze malego jak wstaje i potem sie klade, bo czuje ze nie moze znalezc sobiemiejsca i wedy mnie szturcha;)
 
Do góry