reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

noo elzu moj marcin ma bzika na punkcie dziecka ale tez czasem po kryjomu wchodzi w google i szuka roznych rzeczy nie powiem facet idealny;-)
 
reklama
Bardzo fajny ten artykuł. I wybił mi z głowy kolejny wydatek. Dostałam łóżeczko od brata w spadku, właśnie z takim zwykłym materacem. Miałam zamiar go wymieniać, ale po przeczytaniu mi przeszło.
 
Fajny artykuł, ale czy on nie jest taki trochę 'reklamowy' :/ !?
Nie wiem już sama noo :/ Teraz to już w ogóle paranoja.
Czyli jaki najlepszy !? :baffled:

Mi się lepiej śpi na twardszym materacu he he he :-D
 
Ostatnia edycja:
wiecie dziewczynki ja uwarzam ze te zwykle materacyki sa naj lepsze do lozeczek nie ma co sie rozdrabniac przeciesz materac z kokosem albo inne badziewko weszly na rynek i dla tego polecaja ale tak na prawde to ja jestem za zwyklymi jak wiekszosc mam u mnie wszystkie dzidzie na zwyklych materacach byly ja jak bylam dzidzia mama mnie w kolysce trzymala bo bylam strasznie spokona tylko jadlam i sie lenilam wystarczylo popatrzec czy spie wiec zastanowcie sie kilka razy i zamiast pytac sprzedawczyn w sklepach zapytajcie mam innych ktore wiedza jakie sa dobre i poleca
 
Ja też kupuję raczej lateksowy ... kosztuje sporo, ale ja kupuję łóżeczko 140x70 na kilka lat więc materac też mi może długo posłużyć
 
Mi powiedziała babka w sklepie, że nawet zwykły piankowy jest dobry. To że jest tyle nowości na rynku i materace posiadają jakies atesty z różnych instytutów, rekomendacje itd.. to bajka na kółkach. Oczywiście pewnie są lepsze i gorsze, ale np. moja mama, ciocia i reszta matek w rodzinie, używała zwykłych materaców: od gąbkowych po piankowe. Każda swój chwali i poleca.. Teraz mama kupiła za moją namową ten Gryka coś tam:zawstydzona/y: i szczerze wam powiem, że to musi być niewygodne:nerd: hmm chociaż sama nie wiem co czuje takie maleństwo..
 
co do sprzedawczyn w sklepach to zauwazylam ze przewaznie zawsze polecaja to co jest najdrozsze ;) jak pojechalam w sobote po materac do lozka sypialnianego to mi oczy z orbit wyszly jak zobaczylam materace po 1700 zl, wlasnie te 'lateksowe'. I ze niby takie drogie bo są antybakteryjne, a jeszcze nie slyszalam o bakteriach w materacu, które czlowiekowi krzywde zrobiły, to juz naprawde muszą byc jakies skrajne przypadki oprocz braku przescieradla to trzeba by bylo jeszcze sie przestac myc na jakis rok, to moze cos by sie tam wylęgło. Moze nie mam racji, ale jak dla mnie to taki zbędny bajer zeby zarobić.

jak sie ma nadmiar pieniedzy to mozna szalec, ja tez nie jestem zwolenniczka najtanszego badziewia, ale mozna kupic cos w dobrej cenie i swietnej jakosci.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pytajac sie o materace w sklepie prosilam o opinie wsrod najdrozszych, srednich i tanszych wiec napewno sprzedawcziny mie nie namawiala na najdrozszy zakup. Ja jestem zdania ze na materacu, foteliku samochodowym oraz wozku nie mozna oszczedzac, ale to moje osobiste zdanie.
My samo do sypialni sobie kupilismy jakis czas temu taki zwykly i szczerze nie wstaje jak nowo narodzona i najchetniej by go wymienila, ale to dopiero po przeprowadzce. Teraz sa inne priorytety i chce zeby chocia zmoje dziecko mialo porzadny materac.
 
Do góry