reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

ja czasami mam wrazenie ze wybranie arabistyki jako drugiego kierunku to tez byl jak to Malina ujęła masochizm galopujący no ale co zrobic jak się zaczeło to teraz trzeba jakos te studia skonczyc :) a znajac zycie to i tak pracowac w zawodzie nie bede bo dostanie się do Akademi Dyplomatycznej przy MSZcie graniczy z cudem a moim pierwszym kierunkiem studiów była dyplomacja:) Iza filozofia i antropologia mowisz ...to juz wiem do kogo bede sie wybierać na korepetycje bo na pewno jak wroce na studia to mam cos z antropologi do zaliczenia a pozniej chyba jeszcze filozofia tez sie bedzie przewijac:)
 
reklama
ja czasami mam wrazenie ze wybranie arabistyki jako drugiego kierunku to tez byl jak to Malina ujęła masochizm galopujący no ale co zrobic jak się zaczeło to teraz trzeba jakos te studia skonczyc :) a znajac zycie to i tak pracowac w zawodzie nie bede bo dostanie się do Akademi Dyplomatycznej przy MSZcie graniczy z cudem a moim pierwszym kierunkiem studiów była dyplomacja:) Iza filozofia i antropologia mowisz ...to juz wiem do kogo bede sie wybierać na korepetycje bo na pewno jak wroce na studia to mam cos z antropologi do zaliczenia a pozniej chyba jeszcze filozofia tez sie bedzie przewijac:)

z tego co napisałąś, najbliżej obecnie brzmi dla mnie ostatni wyraz :-D:-D:-D z tego spoojnie korepetycji udzielać mogę hihi.
Dyplomacja... nieźle!:-)
Ja mogę jeszze ziąć na siebie języki - angielski i rosyjski. A dla początkujących hiszpański, niemiecki, francuski, łacina i greka :rofl2:
 
no to widzę, że mamy tu misz masz totalny :)))
Ja, niedoszły psycholog, ukończona ekonomia a później handel zagraniczny, a zajmuje się relacjami inwestorskimi i trochę pr :))) obecnie jestem na podyplomówce, włąsnie z pr.
Z jakiś tam języków tez mogę pomóc jak coś :)))
Iza to ty poliglota normalnie jesteś!
 
Ale nam się tu GoldenLine zrobiło;-)
Ja tam jestem zdecydowanie zorientowana na zbliżający się poród i na to, że nie mogę pobyć sama ze sobą:zawstydzona/y: Najchętniej z dala od cywilizacji..
 
Iza, sama ostatnio stwierdziłaś, że przez głowę przewija Ci sie głównie przewijanie:-D To tak jak u mnie.. Nawet moje pierwsze pampersy dziś kupiłam.. Straciłam dziewictwo:szok:
 
Iza, sama ostatnio stwierdziłaś, że przez głowę przewija Ci sie głównie przewijanie:-D To tak jak u mnie.. Nawet moje pierwsze pampersy dziś kupiłam.. Straciłam dziewictwo:szok:

hahaha, stracisz dziewictwo jak po raz pierwszy wdasz się z głęboką, poważną dyskusję na temat zapachu i koloru kupki :-D:-D
trzeba chyba odłożyć zakładanie uczelni na jakiś czas :cool2:
 
reklama
Do góry