reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

dziewczyny czy was tez ogarnalo takie potworne lenistwo? juz nawet za ubrankami dla malego rozgladam sie bez tego entuzjazmu co wczesniej chociaz to moze lepiej bo juz nie wchodza do komody:) no ale nie zmienia to faktu ze połowy rzeczy do torby do szpitala nie posiadam i zupelnie mnie to nie stresuje
 
reklama
zaklenta - ja poczyniłam duże postępy, bo w dniu wczorajszym udałam się do szpitala w którym muszę rodzić i się wszystkiego dowiedziałam :-) więc juz mi nie grozi, że gdy zacznie się poród, to wsiądę do samochodu i nie będę wiedziała w którą stronę jechać :cool2: poza tym jestem strasznie podjarana allegro i polowaniem na cholernego buzza :eek: :-D
za ubraniami też się nie rozgladam, bo dopóki się nie dowiem płci, to jakoś nie wiem, na co patrzeć :sorry:
 
no tak bo ty ciagle nie znasz płci:-D twoe dziecko strasznie musi sie strac zeby sie tak dlugo ukrywac:-) u nas jezeli z chlopca zrobi sie dziewczynka to juz chyba nigdy nie uwierzę lekarzom :rofl2: a w którym szpitalu bedziesz rodzić? masz juz jakiegos buzza na oku na allegro czy dopiero próbujesz cos upolowac?
 
no tak bo ty ciagle nie znasz płci:-D twoe dziecko strasznie musi sie strac zeby sie tak dlugo ukrywac:-) u nas jezeli z chlopca zrobi sie dziewczynka to juz chyba nigdy nie uwierzę lekarzom :rofl2: a w którym szpitalu bedziesz rodzić? masz juz jakiegos buzza na oku na allegro czy dopiero próbujesz cos upolowac?

będę rodzić na Starynkiewicza :eek:- jako cukrzyk na insulinie miałąm do wyboru tylko ten i Karową, a jakoś o Karowej nie umiem ciepło myśleć... Niestety nie mogłam wybrać jak zwykle Żelaznej :-(
A buzz już w drodze, być może jszzcze dziś się dowiem, czy zakupiłam śmieć, czy wózek :baffled::confused2::-) jeszcze tyko fotelik mi zostało upolować i będę miała komplet ..

Dziewczyny!! Jeśłi mamy powtórzyć nasze spotkanie sprzed miesiąca, to musimy się pospieszyć, bo zaraz się zaczniemy sypać :-D
 
Iza, Twój buzzzio wygląda bardzo ładnie. Czekaj spokojnie;-) I nie kracz z tym sypaniem! Jeszcze poooonad 3 tygodnie (w moim przypadku przynjamniej);-) Masa czasu!
A tak swoją drogą Iza, Ty wiesz na pewno.. Czy to się czuje, że poród się zbliża? Czy po prostu w pewnym momencie, bez ostrzeżenia zaczynasz rodzić??
 
Iza, Twój buzzzio wygląda bardzo ładnie. Czekaj spokojnie;-) I nie kracz z tym sypaniem! Jeszcze poooonad 3 tygodnie (w moim przypadku przynjamniej);-) Masa czasu!
A tak swoją drogą Iza, Ty wiesz na pewno.. Czy to się czuje, że poród się zbliża? Czy po prostu w pewnym momencie, bez ostrzeżenia zaczynasz rodzić??

nie mam dobrych wiadomości.... zaczyna się nagle, bez ostrzeżenia i wtedy kiedy Ci to wcale nie pasuje:eek: :-D i później tak jest ze wszystkim co robi dziecko przez całe życie :-D:-D
Ja jeszcze pewnie 2 tygodnie, zawsze rodziłam w 38 tc..
 
To super.. Miałam nadzieję, że jednak jakieś symptomy są.. A dalsza część Twojej wypowiedzi potwierdza moje przypuszczenia, więc mam nadzieję, że jednak maluch nie pospieszy się i doczeka 40 tc.
 
reklama
Ja nie spakowałam jeszcze torby, chociaż zarzekałam się, że na miesiąc przed będę gotowa. A tu dupcia. Nawet jeszcze nie mam wszystkich rzeczy. Czekam na nie. Generalnie mnie to frustruje:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: Tym bardziej, że właśnie mnie zaczął brzuch boleć:szok::szok::szok: Już widzę siebie biegającą po domu i próbującą poskładać do kupy potrzebne rzeczy w przerwach na skurcze i mojego spanikowanego męża siedzącego w bezruchu na kanapie.
To może spotkanie w przyszłym tygodniu??
 
Do góry