reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

reklama
Iza, jak masz taką wenę to i ja poproszę to dietkę :)))) dziubasek08@gmail.com

Dzieki z góry!

a jak się czujesz w ogóle?

poszło :-) zebralam najważniejsze zasady, któych będe pilnować także w dalszym życiu :-D w cukrzycy trzeba oczywiście trochę ostrzej się pilnować :rofl2:
a dzięki, czuję się nieźle, choć nie mogę się zdecydować co czuję - czy chciałąbym być jesczze długi w ciązy, czy chciałabym już urodzić ;-) też to masz?
 
dzięki Iza, dotarło :))))
ja podobnie się czuję, aczkolwiek chyba nie jestem jeszcze gotowa psychicznie na przywitanie juniora :)))) po woli się oswajam i nadrabiam zakupy wyprawkowe :)))
Ciężko mi jest, 12 kg to nie przelewki :))) ale ta gimnastyka i basen pomaga.
Niedługo uczelnia mi się zaczyna, bo w lutym zaczęłam podyplomowe i z jednej strony boję się, a z drugiej cieszę, że te zajęcia co 2 tygodnie będę miała. Ciekawe na ilu zdążę być przed porodem :))) W ten czwartek mam ostatnie zajęcia w szkole rodzenia- ten czas zdecydowanie za szybko leci!!!!
 
Niedługo uczelnia mi się zaczyna, bo w lutym zaczęłam podyplomowe i z jednej strony boję się, a z drugiej cieszę, że te zajęcia co 2 tygodnie będę miała. Ciekawe na ilu zdążę być przed porodem :))) W ten czwartek mam ostatnie zajęcia w szkole rodzenia- ten czas zdecydowanie za szybko leci!!!!

A mi się zaraz zaczyna drugi rok hiszpańskiego... wydaje mi się, że dość pochopnie podjęłam decyzję o kontynuowaniu nauki. No chyba, że po porodzie przejdzie mi "niechciej" jakiego teraz mam bez przerwy...;-)
 
no właśnie, ja też się zastanawiam, czy czasem nie powinnam sobie zrobić przerwy semstralnej, ale jak pomyślę, że potem na wiosnę, maluszek będzie większy a ja na zajęcia mam chodzić to też mi się nie bedzie chciało :)))) a tak obronie się w lutym i po zawodach :))) Oby....mam nadzieję, ze wytrwam jakoś.
Hiszpański, fajny język. Chyba do łatwych nie należy, co?
 
Mnie też zachęciłaś do stosowania diety Iza.. gładkimi udami;-)
A moment w którym, zdecydowałyście się uczyć będziecie chwalić niedługo pod niebiosa:) Możliwość wyrwania się z domu-bezcenne:-)
 
dziubasek - a Ty co studiujesz?
hiszpański ciężki jest, bo wszystko się odmienia, a ja do angielskiego przyzwyczajona ;-)ale piękny :tak: no i umysł na starość ćwiczyć trzeba, będę musiała jakoś za maluszkiem nadążyć :rofl2: choć za moim syniem już nie nadążam, jak zaczyna mówić do mnie o jakichś sprawach technicznych w komputerze, albo telefonie :szok:

malina masz rację :-) warto wychodzić, żeby móc wrócić, i przeżyć moment, jak dzidzia spragniona rzuca się na cyca, że aż nie może z emocji go złapać :-D:-D:-D to też bezcenne
 
reklama
Do góry