reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

reklama
Szukałam tego wątku, szukałam, aż znalazłam - ktoś go przerzucił do regionalnych, chociaż pod listopadem moim zdaniem też mógł być. No ale jak już tu jest, to niech będzie.
Mam taką propozycję podpatrzoną u dziewczyn z Poznania. Czy nie macie ochoty sie spotkać? Tak sobie o tym pomyślałam, ponieważ wśród moich znajomych nie ma teraz żadnych ciężarnych, a kto wie, może okaże się, ze niektóre z nas mieszkaja po sąsiedzku i już bedzie z kim na spacery sie umawiać :-)
Naliczyłam nas przynajmniej 10 z Warszawy.
Dajcie znać, co o tym myślicie - czy jesteście na tak czy na nie.

Kurcze, dziewczyny - spotkałyście się i nawet nic nie dałyście znać tym które aktualnie nie siedziały na forum. Jest mi przykro tym bardziej, że sama to zaproponowałam - późńiej rzadko zaglądałam na forum bo miała za duże "zaległości" ale gdybym dostała prywatną to na bank bym się odezwała. Szkoda bo na prawdę miałam wielką ochotę się z wami spotkać a na ten wątek nie zaglądałam bo długo nic tu się nie działo :no: Czuję się jak wykluczona :-(
 
Kurcze, dziewczyny - spotkałyście się i nawet nic nie dałyście znać tym które aktualnie nie siedziały na forum. Jest mi przykro tym bardziej, że sama to zaproponowałam - późńiej rzadko zaglądałam na forum bo miała za duże "zaległości" ale gdybym dostała prywatną to na bank bym się odezwała. Szkoda bo na prawdę miałam wielką ochotę się z wami spotkać a na ten wątek nie zaglądałam bo długo nic tu się nie działo :no: Czuję się jak wykluczona :-(

spotkałyśmy się 09.09.09. A potem nawet wrzucałyśmy zdjęcia z naszego spotkania na ogolne forum listopadówek.. no jak mogłaś o tym nie wiedzieć :szok: wiesz, ciężko czasem okreslić, kto się nie odzywa, bo nie ma ochoty, a kto się nie odzywa bo nie czyta... niezręcznie nagabywac na spotkanie jak ktoś się nie udziela..
Ale teraz jest szansa na naprawienie niedopatrzenia :-D wtorek Ci odpowiada?


A propos - Dziubasek - dawno Cie nie czytałam!!!
 
Bardzo chętnie - jestem spragniona kontaktów z innymi ciężarówkami :-) Wtorek tak tylko zależy która godzina bo mam wizytę u lekarza, więc jak po 15-ej to jestem za.
 
No to trudno. Może innym razem. Tylko jak będziecie chciały zorganizować coś w większym gronie to proponuję napisać zbiorowa prywatną - to nie zajmuje dużo czasu. Ja nie zawsze mam dostęp do netu i czasami tylko wieczorami sprawdzam maile i na nic innego nie mam czasu i pewno nie jedna z nas tak ma. Teraz uciekam - zajrze na forum jutro.
 
ja tez bym wolala spotkac sie tak kolo 13 jak ostatnio...dzień nie ma dla mnie az takiego znaczenia:) a termin na pewno da sie jakos dogadac przeciez nie ma nas az tak duzo z wawy:p
 
Ja w sumie to nie wiem, bo czekam na łóżeczko i posciel aż przyjdzie z allegro...
Sprzedawca jeszcze nie dał znać czy wysłał czy nie i szlag mnie trafia bo musze siedzieć jak kołek w domu...Ale jakby co to jestem chętna:-)
 
reklama
Hejka, dużo działam ostatnio i jakoś nie mam weny do siedzenia przy kompie ale wpadam czasem, dzięki za zainteresowanie IzaBK :))))
Co do spotkania to zawsze chętnie w tak doborowym towarzystwie, wszystkie dni w przyszłym tygodniu mi pasują oprócz środy. Czyli wtorek - jak najbardziej :))))
P.S. Ja też jeszcze nie gotowa do porodu jestem, poczekajmy z tym, ok? :))))
 
Do góry