reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny jestem tu nowa 😊 termin na listopad, obecnie 8 tydzień, dokładnie 7t+4d 😊 to moja druga ciąża, wyczekane j planowana ale zupełnie inaczej ja przechodzę od pierwszej. W pierwszej ciąży gdyby nie test to nawet nie widziałabym że w niej jestem.. Czułam się wspaniałe cały czas a teraz jest masakra. Cały czas mi niedobrze, przez tydzień non stop wymioty, teraz niby nie wymiotuje ale nie mogę patrzeć na jedzenie. Ugotować jakiś obiad dla rodziny to prawdziwe tortury bo non stop mnie mdli:/ Powiedzcie ze to minie niedługo błagam bo ciężko tak żyć.. 🥲
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa 😊 termin na listopad, obecnie 8 tydzień, dokładnie 7t+4d 😊 to moja druga ciąża, wyczekane j planowana ale zupełnie inaczej ja przechodzę od pierwszej. W pierwszej ciąży gdyby nie test to nawet nie widziałabym że w niej jestem.. Czułam się wspaniałe cały czas a teraz jest masakra. Cały czas mi niedobrze, przez tydzień non stop wymioty, teraz niby nie wymiotuje ale nie mogę patrzeć na jedzenie. Ugotować jakiś obiad dla rodziny to prawdziwe tortury bo non stop mnie mdli:/ Powiedzcie ze to minie niedługo błagam bo ciężko tak żyć.. 🥲
Tez dziś mam 7+4 wg om:) mam nadzieje ze szybko poczujesz się lepiej
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem tu nowa 😊 termin na listopad, obecnie 8 tydzień, dokładnie 7t+4d 😊 to moja druga ciąża, wyczekane j planowana ale zupełnie inaczej ja przechodzę od pierwszej. W pierwszej ciąży gdyby nie test to nawet nie widziałabym że w niej jestem.. Czułam się wspaniałe cały czas a teraz jest masakra. Cały czas mi niedobrze, przez tydzień non stop wymioty, teraz niby nie wymiotuje ale nie mogę patrzeć na jedzenie. Ugotować jakiś obiad dla rodziny to prawdziwe tortury bo non stop mnie mdli:/ Powiedzcie ze to minie niedługo błagam bo ciężko tak żyć.. 🥲
Pilnuj bardzo aby dużo pić, żebyś się nie odwodniła. I skonsultuj się z lekarzem, bo są leki na mdłości tak jak @slomka1 pisze 😉 trzymam kciuki żeby dokuczliwe objawy jak najszybciej minęły.
 
Do góry