reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Odpocznijcie, zwolnijcie, nabierzcie sił.
Te życzenia są tak prawdopodobne jak "wyśpij się na zapas" - które to niedługo będziecie wysłuchiwać od każdego życzliwego 😁
Girl Lol GIF by Salon Line
 
Hej, wczoraj byłam zmasakrowana dolegliwościami, dziś jest odwrotnie - takie uroki ciąży. Po mimo, że byłam w piątek na wizycie to kolejną mam 19 kwietnia i wtedy L4 wezmę - już nie mogę się doczekać 🤣 tak poza tym rozmawiałam z lekarzem i sam mi zaproponował NIFTY, wiec na pewno będę robić i po mimo, że to początek, już mnie uspokoił i jak tylko wszystko będzie dobrze, cesarkę będę miała w okolicach 2/3 tyg listopada.
 
Te życzenia są tak prawdopodobne jak "wyśpij się na zapas" - które to niedługo będziecie wysłuchiwać od każdego życzliwego 😁
Girl Lol GIF by Salon Line
No w sumie to nie miałam tego na myśli😅.
Raczej myślałam o wariatach typu my, którzy to przed świetami zapierdzielają, jak małe samochodziki🙈.


Btw. Da się wyspać na zapas🤔?
 
reklama
Do góry