reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Hejka dziewczyny, ja u was z objawami ciąży? Dalej macie, czy ustąpiły? Albo są lżejsze? Ja od rana się martwię, bo tak jakby mdłości ustąpiły, dostałam biegunkę i się boję, że znowu się nie uda...
Ja mam mdłości ale ani razu nie wymiotowałam. Mam tez zawroty głowy. I jestem mega senna- a z drugiej strony nie potrafię za dużo spać
 
Hej, Dziś popołudnie spędziłam w gościach, w sumie większość popołudnia przesiedzilam, ale taaak bolal mnie brzuch, jak nigdy myślałam że wina spodni,że może jakieś za ciasne, niewygodne. Przeszło mi dopiero jak wróciłam do domu i położyłam się. 😧😧
Was jak boli brzuch to też przez jakiś czas czy raczej to jakieś jednorazowe klocia?
 
Hej, Dziś popołudnie spędziłam w gościach, w sumie większość popołudnia przesiedzilam, ale taaak bolal mnie brzuch, jak nigdy myślałam że wina spodni,że może jakieś za ciasne, niewygodne. Przeszło mi dopiero jak wróciłam do domu i położyłam się. 😧😧
Was jak boli brzuch to też przez jakiś czas czy raczej to jakieś jednorazowe klocia?
Wiesz co takie bóle brzucha jak okresowe może troszkę mocniejsze pojawiają się u mnie co jakiś czas . Nie są to jakieś chwilowe bóle czy kłucie , raczej kilku godzinne "ćmienie" , ociężałość …
Wszystko przechodzi zazwyczaj po położeniu się , podobnie jak u Ciebie 😊
Macica się rozrasta , wszystko rośnie , myśle ze to tym są spowodowane te nasze dolegliwości 😊
 
Hejka dziewczyny, ja u was z objawami ciąży? Dalej macie, czy ustąpiły? Albo są lżejsze? Ja od rana się martwię, bo tak jakby mdłości ustąpiły, dostałam biegunkę i się boję, że znowu się nie uda...
ja aktualnie przestałam mieć mdłości od około tygodnia, w zasadzie jedyne co jest objawem aktualnie to delikatne sutki i baaardzo częste wizyty w toalecie aby się wysikac :p ale mnie ciążowe objawy generalnie oszczędzały bo ani razu nie wymiotowałam ufff
 
Dzisiaj dokładnie 1/4 ciąży mi wybija 😍🥰 wcześniej czas mi wie okropnie dłużył, ale od jakiegoś czasu troszeczkę ruszyło, i zaraz będzie koniec 1 trymestru 🙀🙈
 

Załączniki

  • IMG_0988.jpeg
    IMG_0988.jpeg
    50,6 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Witajcie dziewczyny ;) nadrobiłam was. Powiem wam ze cały dzień w kuchni dalej o sobie znac w sesie że ciągnie mnie tak lekko na dole:( choc mega się cieszę że mnie nie mdli już od paru dni. Już czułam się lepiej tyle że mdłosci powróciły mocniejsze a lekarz tutaj nie chciał nic dać z apteki choć pielęgniarka próbowała go prosić ….. kazał jeść imbirowe ciasteczka i może akupunktura….🤦🏽‍♀️😡 na szczęście jest ok teraz i oby tak zostało . Czasami mam wrażenie pełności w gardle ale da się żyć ;)
Do grupy zamkniętej próbowałam dolaczycć ale już teraz doczytałam że czekamy 😉
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt🥰 ja jeszcze 12 dni i też mam nadzieje że zobaczę maleństwo które pięknie rośnie i w dobrym miejscu bez żadnych zagrożeń. Czasem mnie najdzie jakaś głupia myśl że może to jednak poza maciczna ciaza albo coś …. Ale staram się szybko złe myśli odganiać. Spokojnej nocy dziewczyny
 
Do góry