reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Założyłam grupę, ale nie jestem adminem? 😅 Za to mogę awansować na admina np Olę, która już dołączyła 🤣
Kurczę, to skomplikowane 🙈
z chcecią bym dołączyła też ale nie mam pojęcia jak działa grupa zamknięta i jak to działa 😆 muszę wysłać zaproszenie tam czy jak ? Nie mam pojęcia o tym
 
z chcecią bym dołączyła też ale nie mam pojęcia jak działa grupa zamknięta i jak to działa 😆 muszę wysłać zaproszenie tam czy jak ? Nie mam pojęcia o tym
Musisz poprosić o dołączenie.

Póki co to słabo funkcjonuje😅.
Niektóre, a nawet większość nie widzi dyskusji🙈.

@Poziomka6 , poddajemy się, czy jeszcze walczymy?
 
Hit! Zaczęłam kombinować i założyłam nową grupę żeby sprawdzić czy tylko tam nie działa czy co jest grane. Mogłam tam założyć nowy temat i jak zaczęłam pisać to wyskoczył wątek @Lady With Cats 🤯 w którego nagle mogłam wejść 🤣🤣🤣 i uwaga! Mogę dodać też nowy temat...
Nie ogarniam...
 
Cześc dziewczyny ! Dziś byłam na wizycie 10+0 i z USG tak samo . Dzidzia rośnie ma już 3cm 🥰
IMG_20230407_163506.jpg
 
Dobra, pytanie teraz czy te dziewczyny co nie widziały tego wątku utworzonego przez @Lady With Cats już widzą? Bo może coś się odblokowało nagle i skoro mi zaczęło działać to innym też?

Plus pytanie drugie,czy idziemy w to i same próbujemy to jakoś ogarnąć, choć dla mnie to jest kosmos, czy piszemy do Ani żeby nam założyła dział zamknięty i mamy to gotowe tak jak powinno być bez wątpliwości?
 
Dobra, pytanie teraz czy te dziewczyny co nie widziały tego wątku utworzonego przez @Lady With Cats już widzą? Bo może coś się odblokowało nagle i skoro mi zaczęło działać to innym też?

Plus pytanie drugie,czy idziemy w to i same próbujemy to jakoś ogarnąć, choć dla mnie to jest kosmos, czy piszemy do Ani żeby nam założyła dział zamknięty i mamy to gotowe tak jak powinno być bez wątpliwości?
Sporo dziewczyn polubiło ten post, może jednak się uda w tamtym wątku?

Spróbujmy do wieczora, powiedzmy do 20 dać temu wątkowi czas.
Jakby dalej były problemy, to wtedy można pisać do Ani.

@Kaala, ponów zaproszenie, może i u Ciebie ruszy.
 
reklama
Jak można dołączyć do grupy zamkniętej ?
Tam przy grupie listopadowe mamy 2023 klikacie dołącz. Tylko dołączcie do tej z tłem zielonym. Różowa powstała później, chciałam przetestować i nagle zaczęła mi działać ta pierwsza.
@Domcia9971 spróbuj dołączyć.
@Aczkolwiek@to_na_pralkę dołącz też proszę do zielonej, bo poszłaś na różowa, a ją zaraz usunę skoro tamta być może działa.
 
Do góry