reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny, zrobimy tą grupę przez Anię. Pół dnia z @Lady With Cats próbujemy to ogarnąć, a nawet nie mamy opcji typowych dla administratorów. Nie chcę żeby okazało się to wtopą, a jednak jak Ania utworzy nam dział zamknięty to będziemy mieć do tego absolutną pewność. No i trochę też szkoda naszego czasu na błądzenie tam po omacku bez pewności, czy idziemy w ogóle w dobrą stronę 😬
Super przynajmniej będzie pewność ze grupa zamknięta to zamknięta :)

Ja czekam pod gabinetem na wizytę, lekka obsuwa (20minut). Zaraz chyba zemdleje 🤪
 
reklama
Napisałam.
Sorki za to dzisiejsze zamieszanie.
Wracamy do porządku dziennego 😁
 

Załączniki

  • IMG_20230407_182501.jpg
    IMG_20230407_182501.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 37
Ja nie wiem dzisiaj o co chodzi , przez mdłości nawet na telefonie nie chce mi się siedzieć, nie myślę nawet🤢jakby któraś mogła to później opisać jak wejść w tą grupę zamknięta itd. obrazek zmienię jak trochę się lepiej poczuje , obiecuje !
 
Ja nie wiem dzisiaj o co chodzi , przez mdłości nawet na telefonie nie chce mi się siedzieć, nie myślę nawet🤢jakby któraś mogła to później opisać jak wejść w tą grupę zamknięta itd. obrazek zmienię jak trochę się lepiej poczuje , obiecuje !
Temat nieaktualny 😉 jak Ania założy grupę to będą dodane wszystkie z listy, którą podałam. Dostaniecie wtedy linki. Mam nadzieję, że będzie to działać 🙏 Na liście są wszystkie co wczoraj pisałam plus @A.n.i.a.
 
@Poziomka6 a czy mogę tez zostać dodana? Odzywałam się już jakis czas temu, 3 razy podawałam przewidywany termin porodu i nie zostałam dopisana na listę z pierwszej strony
 
reklama
Do góry