reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

@Lady With Cats wtrącę się bo też byłam "ofiarą alabu" 😁 u mnie pozytywne wyszły igg, igm I awidnosc wysoka (badania wykonałam dopiero w jakimś 22 tyg w PL bo tutaj nikt mi nie zlecił. Po powrocie do ES zrobiłam jeszcze raz i igg wysokie, igm niereaktywne. Dostałam skierowanie na kolejne badania w prywatnym labo i znowu wszystko pozytywne 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ (byłam wtedy świeżo po szczepieniu na krztusiec i przeciwciała czy to covidowe czy krzytuscia lubią się przykleić to tych odczynników w prywatnych labo) I tak się trochę bujałam z tym od labo do labo 🤦🏽‍♀️

Gdyby jednak (odpukać) wyniki się powtórzyły to daj znać, na majówkach jest dziewczyna która niedawno przeszła pierwotne zakażenie i całe leczenie w Łodzi. Napewno pomoże. Na szczęście leczenie działa i amniopunkcja nie wykazała wirusa w jej płynie owodniowym.

Trzymam kciuki! 🤞🤞🤞
 
reklama
W takim razie najlepiej zapytać lekarza, najlepiej zna aktualne przepisy. 🙂
Nie musi być , chyba że się coś zmieniło. W 2013 mój chłopak a teraz mąż brał od lekarza rodzinnego takie zwolnienie. Pamiętam że na dużo nie dostał chyba 3 dni. Ale dokumenty potwierdzające muszą być.
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje was od samego początku bo tu jest kopalnia wiedzy. Też jestem listopadowka. Akurat wczoraj wykonywałam badania z krwii zlecone przez lekarza i on mi nie zlecił cytomegali. Mam już 2,5 letnia córkę i w pierwszej ciazy również nie miałam wykonywanego tego badania. Mam w mieście tylko diagnostykę czy powinnam to wykonać na własną rękę w takim labolatorium? Znalazłam info na blogu u mamy ginekolog że każde dziecko do 3 lat traktować jako potencjalne zakażenie. U nad istanie półrocze to same choroby bo mała poszła do żłobka w październiku.
 
Jeszcze coś napisze o sobie. Mam skończone 36 lat, druga ciąża. W sobotę na badaniu ginekolog powiedział że zarodek wskazuję na 6 tydzien ciazy a pęcherz w którym się znajduje na 7. A na usg ktore wykonywalam w ubiegly wyorwk wyszlo 6+1. Nie chciałam wcześniej nic pisać żeby nie zapeszać tylko was czytałam od samego początku. Termin mam na 20 listopad. Jeśli mogę chętnie do was dołączę.
 
reklama
Jeszcze coś napisze o sobie. Mam skończone 36 lat, druga ciąża. W sobotę na badaniu ginekolog powiedział że zarodek wskazuję na 6 tydzien ciazy a pęcherz w którym się znajduje na 7. A na usg ktore wykonywalam w ubiegly wyorwk wyszlo 6+1. Nie chciałam wcześniej nic pisać żeby nie zapeszać tylko was czytałam od samego początku. Termin mam na 20 listopad. Jeśli mogę chętnie do was dołączę.
Zapraszamy <3
 
Do góry