reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Siemka, ja po wizycie. 6+0, serduszko, ciąża żywa w macicy :) termin bez zmian, 29.11.2023 :)
Cudownie ❤️
Witam😉 Podglądam Was już od lutowych staraczek😉
Jestem w 8t i 5d. To moja druga ciąża, w porównaniu z pierwszą ta jest całkiem inna i pełna objawów. Od wczoraj plamię na brązowo- byłam w szpitalu, niby nic się nie dzieje, przepisano mi luteinę.
Mogę jeszcze dołączyć? 🙂
Na kiedy masz termin? 😉
 
Dodam, że ubiegły tydzień miałam ciężki ciągle mnie mdliło. Od wczoraj jest dużo lepiej ale każde picie smakuje mi jak ściek. Nie mogę pić herbaty ani mięty ani rumianku chociaż bardzo lubiłam. Od kawy odrzuciło mnie już wcześniej. W ubiegłym tygodniu mogłam pić tylko napoje gazowane których normalnie nie tykam. Wypiłam kilka puszek pepsi, mirinde, potem wody mineralne. Ale dziś już mam i tego dość. Woda z cytryna nie smakuje, a z sokiem malinowym zalatuje mi pleśnią. Wiem że nie powinno się pić tych spodnich gazowanych ale nie dałam rady przełknąć niczego innego :/
 
reklama
Do góry