reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Kochanie, ja mam wyprawkę wybraną już chyba z 5 lat, jeszcze zanim mąż „zgodził się” na dziecko to moim ulubionym zajęciem było oglądanie filmików na yt „best strollers 2017” i „all the things you need as a first time mom” 😄 mam wybrane praktycznie wszystko, od majtek poporodowych, przez kosz na pieluchy, po monitor oddechu 😂 teraz tylko jeszcze czytam czy laktator lepszy pojedynczy czy podwójny 🙈😂 ostatnio ta kumpela od super rad powiedziała, ze jest jakaś strona, na której wysyłasz liste rzeczy które są Ci potrzebne i oni kompletują całość wyprawki i wysyłają 3-4 ogromne kartony i ze oczywiście MUSZE TAM KUPIĆ, powiedziałam ze nie chce, co to za frajda? Wole wszystko osobno sama sobie wybrać 😛😛😛
 
Miałam infekcje układu moczowego. Kiedy zrobiłam pierwsze badania w 8 tyg wyszły liczne bakterie leukocyty..mój już były lekarz stwierdził że nic się z tym nie robi bo kobiety w ciazy " tak mają " "póki nie piecze jest ok" potem po dwóch msc znowu ro ilam badania i krew i mocz wyszła że ewidentnie mam Stan zapalny..lekarz powiedział że jak nie mam objawów żadnych to nic z tym nie robimy. Po dwóch dniach w nocy obudzilam się z wysoką gorączka.. rano wstałam.. I zobaczyłam krew na bieliźnie. Od razu na pogotowie. Zabrali mnie do szpitala. Cale szczescie z dzidzia wszystko ok. Tak.moj organizm zareagował. Lekarze w szpitalu łapali się za głowę jak tego można było nie leczyć. Dali mi antybiotyk. Leżałam 10 dni w szpitalu i było ok. Dzidzia rosła. Szukałam nowego lekarza. Trafiłam do gabinetu. Okazało się że mam mało ilość wód płodowych. Zaraz bach do szpitala. Leżałam.prawie miesiąc. Piłam 6 litrów wody dziennie. Lekarze nie wiedzieli dlaczego wody jest tak mało ponieważ zbadali synka i był całkowicie zdrowy. Wyszłam że szpitala ponieważ wody nie uciekały. Niby Ok
Ja zaczęłam czuć nadzieję że w końcu będzie dobrze. Nagle..14.07.2022 obudzilam się, poszłam.siku..I zobaczyłam że wychodzi mi pepowina. Do szpitala..serduszko jeszcze troszkę biło..po godzinie przestało. Położne razem ze mną płakały.Potem wywoływanie porodu. Poród trwał 12 h. Okazało się że infekcja spowodowała ubywanie wód płodowych. Nikomu nie życzę takiej historii. Urodziłam synka o 23:45 ktory mierzyl 30cm...za kilka dni mieliśmy pogrzeb........ Bardzo chciałam.zajsc w ciaze jak najszybciej bo myślałam że będzie to.moja terapia..pół roku się nie udawało.. dostałam napadów leków, niestety nerwica...dostałam leki..ale okazało się że jestem w ciazy i to było.moje lekarstwo.


Także kochane miejcie na poprawkę lekarzy. Jeśli coś was niepokoi upewnijcie się nawet u innego specjalisty. A jeśli chodzi o infekcje układu moczowego. Pilnujcie tego. Pijcie na prawdę dużo wody. Woda może zdziałać wiele.
Ściskam was . I bądźmy dzielne
Ale mnie nastraszyłaś 😱 mi też wyszły liczne bakterie... organizm organizmowi nie równy, ale na pewno będę miała na uwadze, żeby dopytać na kolejnej wizycie 🙈
 
Kochanie, ja mam wyprawkę wybraną już chyba z 5 lat, jeszcze zanim mąż „zgodził się” na dziecko to moim ulubionym zajęciem było oglądanie filmików na yt „best strollers 2017” i „all the things you need as a first time mom” 😄 mam wybrane praktycznie wszystko, od majtek poporodowych, przez kosz na pieluchy, po monitor oddechu 😂 teraz tylko jeszcze czytam czy laktator lepszy pojedynczy czy podwójny 🙈😂 ostatnio ta kumpela od super rad powiedziała, ze jest jakaś strona, na której wysyłasz liste rzeczy które są Ci potrzebne i oni kompletują całość wyprawki i wysyłają 3-4 ogromne kartony i ze oczywiście MUSZE TAM KUPIĆ, powiedziałam ze nie chce, co to za frajda? Wole wszystko osobno sama sobie wybrać 😛😛😛
Hehe laktator ponoć podwójny, chociaż ja miałam pojedynczy, bo ogarniany na szybko. Monitor oddechu to był dla mnie wybawca, zresztą, używam do dzisiaj a dziecko ma półtorej roku ;p
 
Ale mnie nastraszyłaś 😱 mi też wyszły liczne bakterie... organizm organizmowi nie równy, ale na pewno będę miała na uwadze, żeby dopytać na kolejnej wizycie 🙈
Mi tez. I lekarz kazał mi napisać wiadomość przy komentarzu, wiec czekam. Dam znać, co mi odpisze. Może najpierw, żeby powtórzyć na pewno dobrze będąc podmyta 🤷‍♀️
 
Ale mnie nastraszyłaś 😱 mi też wyszły liczne bakterie... organizm organizmowi nie równy, ale na pewno będę miała na uwadze, żeby dopytać na kolejnej wizycie 🙈
Sok żurawinowy 100 procent dolewam sobie do herbaty, wody. Jest kwaśny ale też normalnie mam problem z pęcherzem, a w ciążach to mój mega problem. Jeszcze łykam żuravit.
 
Sok żurawinowy 100 procent dolewam sobie do herbaty, wody. Jest kwaśny ale też normalnie mam problem z pęcherzem, a w ciążach to mój mega problem. Jeszcze łykam żuravit.
Tyle, że ja nigdy nie miałam problemu z pęcherzem i teraz też nie odczuwam żadnych dolegliwości. Po prostu tak wyszło z badania 🫣
 
reklama
Ja i wózek za 300 zł używany przez obcych i przez moje pierwsze dziecko:
The Office Oops GIF
Zastanawiam się, czy nie jestem wyrodną matką🫣.
Chcę kupić używany, bo szkoda mi 3 koła na taki, jaki chcę😅.

Tak żydzę na dziecku, a ono jeszcze w łonie.
 
Do góry