reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
A planujecie zakup detektora tętna? Co sądzicie o tym?
Mam z pierwszej ciąży. Fajny gadżet, ale dla kogoś kto nie ma ciągłego stresu o dziecko. Ogólnie mój ginekolog uważa, że jeśli ktoś jest bardzo panikujący to odradza bo nie daj boże, nie usłyszysz serduszka i już będzie stres, że coś się dzieje złego. No i do używania "na chwilę" a nie cały czas.
Ja zazwyczaj sprawdzałam jak dziecko przez dłuższy czas nie kopało. Bodajże po 30 tygodniu już poszło w odstawkę bo mloda cały czas się wierciła.
 
U mnie nie ma bilecików i to jest straszne ze musisz się tłumaczyć ludziom w kolejce żeby skorzystać ze swoich przywilejów. Bo gdybym próbowała wejsc nie tłumacząc się to by mnie chyba rozszarpali gdy tylko moja dłoń dotknęłaby klamki punktu pobran 😆
Szczerze mówiąc, zawsze myślałam, że te przywileje są dla kobiet w zaawansowanej ciąży... tzn. widocznej ;-) W każdym razie na takim etapie, na jakim jestem, raczej nie przyszłoby mi do głowy, by z nich korzystać 🤷‍♀️
 
Szczerze mówiąc, zawsze myślałam, że te przywileje są dla kobiet w zaawansowanej ciąży... tzn. widocznej ;-) W każdym razie na takim etapie, na jakim jestem, raczej nie przyszłoby mi do głowy, by z nich korzystać 🤷‍♀️
Ja tak samo -chociaż mam ciążę zagrożoną. Jedyne gdzie z tego zamierzam korzystać to u endokrynologa bo tam zawsze kilkugodzinne kolejki i przepychanki starszych pań a z racji ciąży mam tam jeździć co miesiąc i mi powiedział "ciężarówki wchodzą bez kolejki więc jak przyjdziesz to odrazu wchodź i nie patrz na te stare zrzędy" 😁
 
Szczerze mówiąc, zawsze myślałam, że te przywileje są dla kobiet w zaawansowanej ciąży... tzn. widocznej ;-) W każdym razie na takim etapie, na jakim jestem, raczej nie przyszłoby mi do głowy, by z nich korzystać 🤷‍♀️
Dla mnie nie ma podziałów na zaawansowaną i niezaawansowaną ciąże jeśli chodzi o takie "przywileje"🤪 ciąża to ciąża … tym bardziej ze dla większości z nas to właśnie pierwszy trymestr będzie tym najgorszym …. 🤢
 
reklama
Do góry