reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Ja w dniu testu 48kg,a dziś 51kg🫣🤦 więcej jem i mniej ruchu.Jednak od dwóch dni tak mnie męcza mdłości ,że nie mam wogole ochoty na jedzenie.
W poprzednich ciążach po 16 kg na plusie.
 
Co do "nabicia" o którym piszecie to ja ogólnie czuje się "nabita" mimo że niby parametry w normie. 167 cm i 62 kg (było 64 ale przez wymioty i brak jedzenia już mam -2 kg)
ja ważyłam 47 ale zaczęłam dużo normalnie bez umiaru jesc i ciagle niepełna jestem i już wskoczyłam na 49 🤣
 
A planujecie zakup detektora tętna? Co sądzicie o tym?
Ja miałam w pierwszej ciąży, fajny gadżet. Jak zobaczyłam Twoje pytanie to pierwsze co pomyślałam, że tym razem może sobie odpuszczę, ale teraz przeszło mi przez myśl, że dla córki to mogłaby być frajda podsłuchiwać co u maleństwa 🤔 i może pomogłoby w budowaniu więzi już od początku 😊
 
Ja czekam przed gabinetem lekarskim. Jest mnóstwo osób wiec wejdę minimum za godzinę.

Ja mam wagę słoniowa :-) nawet się nie przyznam Wam ile wazę 😂🫣 w każdym razie dużo za dużo.

Zajadam stresy.
Chociaż teraz w ciąży prawie w ogóle nie jem bo mi nic nie smakuje.
daaawaj znać kochana, pokazuj foteczke purchlaczka ❤️
 
Hejka, a propos wizyt, to ja dzisiaj mam wizytę na NFZ.

To będzie gonitwa, bo idę najpierw na paznokcie i mam nadzieję, że nie będzie poślizgu u kosmetyczki, bo zwykle robi mi półtorej godziny, czyli teoretycznie skończy o tej godzinę, o której mam wizytę.

Także mąż idzie pilnować kolejki, bo my przy ośrodku mieszkamy 😅.
najwyżej szybko wybiegniesz bez jednego paznokcia skończonego 😂❤️ dawaj znać po!
 
reklama
A planujecie zakup detektora tętna? Co sądzicie o tym?
Myślałam o tym, ale moja kuzynka skutecznie mi odradziła. Tzn to nie jest tak proste jakby się mogło wydawać wyłapać tętno dziecka. Ona sobie kupiła i mówiła ze przynajmniej 2-3 razy miała micro zawał bo jej mała się tak akurat ułożyła, ze nie mogła tego tętna wyłapać . Znając mnie i moja panikę ze wszystkiego chyba bym zeszła na zawał, także raczej odpuszczę ;)
 
Do góry