reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Cześć! Ktoś dzisiaj ma wizyty? Jeśli tak to trzymam kciuki ❤️
Ja wczoraj wieczorem znowu miałam różowo-czerwone plamienie, nawet chwilowo dość intensywne chociaż trwało to może 20 minut. 👀 Rano to samo, plamienie -> wypadł mini skrzep krwi -> plamienie ustało. Staram się nie panikować, ale mam nadzieje, że jutro ta Pani mi coś doradzi, bo jak powiedziałam o tym wczoraj temu gościowi na wizycie to zbył mnie „nie wiem czemu, nie widzę tu nic dziwnego” 😣
Jeśli chodzi o senność, hmm… nawet nie tyle, że czuje się senna jak czuje się jakbym miała wiecznie wyładowaną baterie 🤷🏼‍♀️ Na nic nie mam ochoty, nic mi się nie chce, najchętniej leżałabym w łóżku i tyle… natomiast jak przychodzi moment spania to kompletnie nie mogę zasnąć i wiercę się po łóżku jeszcze z godzinę 😔
 
reklama
Cześć! Ktoś dzisiaj ma wizyty? Jeśli tak to trzymam kciuki ❤️
Ja wczoraj wieczorem znowu miałam różowo-czerwone plamienie, nawet chwilowo dość intensywne chociaż trwało to może 20 minut. 👀 Rano to samo, plamienie -> wypadł mini skrzep krwi -> plamienie ustało. Staram się nie panikować, ale mam nadzieje, że jutro ta Pani mi coś doradzi, bo jak powiedziałam o tym wczoraj temu gościowi na wizycie to zbył mnie „nie wiem czemu, nie widzę tu nic dziwnego” 😣
Jeśli chodzi o senność, hmm… nawet nie tyle, że czuje się senna jak czuje się jakbym miała wiecznie wyładowaną baterie 🤷🏼‍♀️ Na nic nie mam ochoty, nic mi się nie chce, najchętniej leżałabym w łóżku i tyle… natomiast jak przychodzi moment spania to kompletnie nie mogę zasnąć i wiercę się po łóżku jeszcze z godzinę 😔

Trzymam kciuki za jutro🫶
Ja tez mam taki stan,ciągle musislsbym być podłączona do ładowarki🤣🫣 Chciałabym tryskać energia ,ale się nie da...
 
Cześć dziewczyny, chciałabym dołączyć do waszego grona 🙂 według OM dziś 6+0tc z terminem na 21 listopada. To moja pierwsza ciąża w życiu, po 2,5 latach starań, 3 procedurach InVitro, 1 transferze z przebadanym zarodkiem. W piątek mam wizytę u lekarza prowadzącego a w następny wtorek u lekarki w klinice. Jestem cała w strachu ale zostaje tu do listopada z wami ❤️✊🏻
Hej ja tez po ivf ✊🏻 - bedzie dobrze ! 💪♥️
Mam pytanie czy wy też tyle śpicie ? Z dnia to może funkcjonuje z 5-6h reszta przesypiam. Dzisiaj wyjątkowo jestem do 23 bo moje dziecko też się wyspalo w dzień. Ale już komara na 15 minut przycielam dwa razy😴😴😴😅

Mam ten sam problem 🫣
co jakiś czas odcina mi prąd - wtedy drzemka obowiązkowa 😁
Oby nam szybciutko zleciało do drugiego trymestru …✊🏻💪♥️
 
Jeśli chodzi o samopoczucie to powiem wam mam syna i córkę i w obu się czułam różnie z córką mdłości z synem brak a teraz to jakiś kosmos mam chyba wszystkie możliwe objawy... Ciąża ciąży nie równa 😀 mdłości jak jasna cholera uczucie kaca ból głowy wyładowana bateria senność
 
reklama
Do góry