reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny, jestem! Dopiero wróciłam z kliniki. Dziękuję za wszystkie Wasze dobre myśli, a czuje, ze poszło ich do wszechświata mnóstwo, bo oto mamy 6,8mm człowieka i bijące serce! 🥹 plamieniami mam sie nie przejmować bo nie są mocne (dobre sobie, sami niech sie nie przejmują). Jesteście absolutnie kochane, bez Was bym oszalała ♥️♥️♥️
Zobacz załącznik 1511058
Kobieto ile nerwów i stresów było przez Ciebie ! Bardzo się cieszę ze wszystko w porządku 🥰 teraz rośnijcie zdrowo ❤️
Dobra, a niech teraz się przyznają wszystkie, które mąż złapał za cycka, bo zapomniał, że Was bolą.

Mnie aż w doopie zaszczypało, jak mnie złapał.
Przypomniałam sobie czasy nastoletnie i te momenty, kiedy na w-fie albo na zajęciach z piłki nożnej przyjmowałam piłkę na klatę, bo zapomniałam, że cycki mi rosną i strasznie bolą xD.
Mnie cycki wgl nie bolą 🤷‍♀️
 
reklama
@Poziomka6, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i lepszej formy💪🏻.

Ach, ja ogólnie mogłabym teraz jeść na słodko.
Jutro mam obiecane buchty z owocami.
Jeszcze chodzi za mną naleśnik z serem i musem truskawkowym.
Generalnie, kto mnie zna, ten wie, że obiady na słodko u mnie nie istniały, a teraz normalnie bym mogła cały czas, a w międzyczasie owoce.
Będzie dziewczynka 🤭
 
Ach, ja ogólnie mogłabym teraz jeść na słodko.
Jutro mam obiecane buchty z owocami.
Jeszcze chodzi za mną naleśnik z serem i musem truskawkowym.
Generalnie, kto mnie zna, ten wie, że obiady na słodko u mnie nie istniały, a teraz normalnie bym mogła cały czas, a w międzyczasie owoce.
Ty na słodko, ja na słono i ostro ale tak konkretnie 🙈natomiast na słodkie patrzeć nie mogę !

U mnie wizyta 7 kwietnia !
 
Kobieto ile nerwów i stresów było przez Ciebie ! Bardzo się cieszę ze wszystko w porządku 🥰 teraz rośnijcie zdrowo ❤️

Mnie cycki wgl nie bolą 🤷‍♀️
A bab w ciąży się nie stresuje, bo to nu, nu, nu, nieładnie.
Tak serio, to jak mnie wkurzono w poniedziałek w pracy, to od razu miałam bóle brzucha.
Z tymi cyckami to u każdej inaczej.
Będzie dziewczynka 🤭
Obojętne co, byle niech będzie zdrowe.
Ty na słodko, ja na słono i ostro ale tak konkretnie 🙈natomiast na słodkie patrzeć nie mogę !

U mnie wizyta 7 kwietnia !
U mnie też zaczęło się na ostro i konkretnie, teraz w tym tygodniu coś mi odjaniepawliło i nagle: bum!😅.
Natomiast słodycze mogą nie istnieć.
 
@Poziomka6 kochana w tym całym stresie jak lekarz zaczął mi tłumaczyć jak to ma wyglądać nawet nie zapytałam. Ale 3 tyg temu pęcherzyk miał 8.5mm i lekarz powiedział że tylko nieznacznie się powiększył i stanął na 6 tyg. Więc od około 2 tyg nie rośnie. I zapytał mnie jeszcze jakiej płci mam dzieci ( mam 2 córki) u mnie wyglądalo tak: ciąża książkowa , poronienie w 6 tyg, ciąża książkowa i teraz puste jajo. I powiedział że być może jest tak że nie mogę utrzymać ciąży płci męskiej ale do tego potrzebne były by badania.
Dobra nie smęce kochane, trzymajcie się cieplutko ❤️❤️❤️❤️❤️
A ja prawdopodobnie nie utrzymuje córek. W tamtym roku miałam samoistne a przed urodziłam dwóch chłopaków, i jeszcze przed też poronienie w 8 tyg puste jajo teraz już wiem bez badań że to chłopak. Bo uciekam na zapach mięsa jak z synami i większość objawów jak z chłopakami mam.

Żadna z nas jeszcze nie wie czy doczlapie się do końca...życie to loteria...

Trzymaj się♥️
 
reklama
A ja prawdopodobnie nie utrzymuje córek. W tamtym roku miałam samoistne a przed urodziłam dwóch chłopaków, i jeszcze przed też poronienie w 8 tyg puste jajo teraz już wiem bez badań że to chłopak. Bo uciekam na zapach mięsa jak z synami i większość objawów jak z chłopakami mam.

Żadna z nas jeszcze nie wie czy doczlapie się do końca...życie to loteria...

Trzymaj się♥️

Ciąża ciąży podobno nierówna, ja mam całkiem inne objawy niż w ciąży z córką, 2 różne ciąże, ale myślę, że nie jest to wskaźnik płci.
Życzę Ci dużo zdrowia i pozytywnej energii.
 
Ostatnia edycja:
Do góry