reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Ciąża ciąży podobno nierówna, ja mam całkiem inne objawy niż w ciąży z córką, 2 różne ciąże, ale myślę, że nie jest to wskaźnik płci.
Życzę Ci dużo zdrowia i pozytywnej energii.
Każda ma inne objawy ja patrzę na objawy które już miałam, u siebie. I są takie same, ta trzecia taka sama. Lekarz też mi to ostatnio powiedział jak to będzie syn to wie Pani może nie mogła Pani mieć córek.

Myślę, że to też nie takie ważne żeby się rozwodzić nad tym ale prawdopodobieństwo jest bynajmniej u mnie...
A strata zawsze przykra czy to chłopaka czy dziewczynki....
 
reklama
Mam pytanie czy wy też tyle śpicie ? Z dnia to może funkcjonuje z 5-6h reszta przesypiam. Dzisiaj wyjątkowo jestem do 23 bo moje dziecko też się wyspalo w dzień. Ale już komara na 15 minut przycielam dwa razy😴😴😴😅
 
Cześć dziewczyny, chciałabym dołączyć do waszego grona 🙂 według OM dziś 6+0tc z terminem na 21 listopada. To moja pierwsza ciąża w życiu, po 2,5 latach starań, 3 procedurach InVitro, 1 transferze z przebadanym zarodkiem. W piątek mam wizytę u lekarza prowadzącego a w następny wtorek u lekarki w klinice. Jestem cała w strachu ale zostaje tu do listopada z wami ❤️✊🏻
 
Mam pytanie czy wy też tyle śpicie ? Z dnia to może funkcjonuje z 5-6h reszta przesypiam. Dzisiaj wyjątkowo jestem do 23 bo moje dziecko też się wyspalo w dzień. Ale już komara na 15 minut przycielam dwa razy😴😴😴😅
mi się chce spać w dzień a w nocy kręcę się z boku na bok i do lodówki 🤪
 
Witajcie😚
Postaram się nadrobić wczorajszy dzień.
Wyrzuciło mnie wczoraj z życia,poprzednia noc całą wymiotowałam,przespałam cały wczorajszy dzień,nie miałam siły nawet wstać z łóżka żeby do toalety iść 🤦 Dziś jest narazie lepiej...
Rany,przejdę parę kroków a jakbym maraton biegła🫣Odrzuciło mnie od kawy totalnie,za to herbata z cytryną i miodem oj ....pycha🤣
Dobrego Dnia Kochane 🫶
 
Ja po pracy od razu idę na drzemkę, w nocy niekoniecznie chce mi się spać ale kocham moje łóżko i mogłabym nie wychodzić 🤣 ogólnie spadłam z wagi 2 kg a czuje się 10 kg cięższa. Jedyny ten sam objaw tej i poprzedniej ciąży - ból stawów, choć w tej ciąży wybitnie bolało mnie lewe kolano. Ogólnie ten człowiek od samego zagnieżdżania daje mi mocno popalić.
 
U mnie dzisiaj tez 6+3 🥰
😍😍😍
Piotrkowska.. widze że Łodzianki :D chyba ze się myle xD
Blake Shelton Nbc GIF by The Voice

Cześć dziewczyny, chciałabym dołączyć do waszego grona 🙂 według OM dziś 6+0tc z terminem na 21 listopada. To moja pierwsza ciąża w życiu, po 2,5 latach starań, 3 procedurach InVitro, 1 transferze z przebadanym zarodkiem. W piątek mam wizytę u lekarza prowadzącego a w następny wtorek u lekarki w klinice. Jestem cała w strachu ale zostaje tu do listopada z wami ❤️✊🏻
Hej! Ja tez po transferze :) trzymam kciuki 🙏🏻
 
reklama
Do góry