reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

U mnie w województwie na prenatalne jeździ się do zupełnie innych lekarzy niż prowadzący- wszyscy trzej są na tej liście, którą @Lili88 wkleiła kilka dni temu.
W programie wpisane są dwie konkretne poradnie i moi dwaj lekarze prowadzący pytali, do której chcę jechać, to wypiszą do konkretnej skierowanie.

No i zarówno w zeszłym roku, jak i w tym procedura wygląda tak samo- tydzień wcześniej badania, następnie USG.
U mnie też prenatalne u innego lekarza, więc to dla mnie dodatkowy stres. Moja gin. wypisała skierowanie i dała namiary, gdzie mam dzwonić.
 
reklama
Dziewczyny a tak biorąc realnie moją sytuację jeśli ja wiem kiedy była owualcja i było potwierdzone na USG to czy ja mając pęcherzyk 1.49 cm i nic w środku mam 6 tydzień skończony czy ja realnie mogę się jesczze nastawiać?
Dopóki pęcherzyk nie przekroczy 20 mm zawsze jest szansa ze na dniach się maleństwo pojawi 💪
Czasami obraz usg zależy od sprzętu , czasami od zdolności lekarza … lokalizacji pęcherzyka …
Pamiętaj tez ze owszem możesz wiedzieć kiedy była owulacja ale zagnieżdżenie już nie koniecznie 😉 a to tez trwa kilka dni .
Musisz uzbroić się w cierpliwośc i za kilka dni udać się ponownie do lekarza 😊
Trzymamy kciuki aby dzieciątko się pojawiło ♥️
 
U mnie w województwie na prenatalne jeździ się do zupełnie innych lekarzy niż prowadzący- wszyscy trzej są na tej liście, którą @Lili88 wkleiła kilka dni temu.
W programie wpisane są dwie konkretne poradnie i moi dwaj lekarze prowadzący pytali, do której chcę jechać, to wypiszą do konkretnej skierowanie.

No i zarówno w zeszłym roku, jak i w tym procedura wygląda tak samo- tydzień wcześniej badania, następnie USG.
racja, mój prowadzący tez skierował mnie do innej lekarki na prenatalne
 
Zaraz z w a r i u j e.
Muszę kurna zjeść kanapki, ciemny chlebek z pastą z ciecierzycy i suszonych pomidorów!
Ale nie chce mi się robić tej pasty...
Ale muszę zjeść. O jak mi to dobrze zrobi...
Boże 🤣
 
Jak masz zaparcia, spróbuj zjeść jedno jabłko dziennie chociaż. I może kiszonki wcinaj, kapustę i ogórki. Ja na razie mam spokoj, a miałam takie że krew z tyłka leciała ... Woda to podstawa chociaż ja piję za mało... Popatrz sobie co ma dużo błonnika i dorzuć do dietki. ☺️ Ja już nie jem jasnego pieczywa, lepiej ciemne przy zaparciach.
dzieeeki! Właśnie słyszałam o jabłku i kupiłam sobie musy w saszetkach jabłkowe ale nie zadziałało :( wody pije bardzo dużo
Kiszonki to jest jakaś myśl 😎 dzięki!!!!
 
Dzień dobry !
Współczuję wam tych wczesnych pobudek😵‍💫
Ja to mam taki sen, że mąż ma powiedziane- w razie wojny, wynieść w bezpieczne miejsce 🤣
Nic mnie nie rusza dla tego wstalam 15 minut temu 🤣 i nie jest to jednorazowy wybryk 🤣
Miłego dzionka! Pozdrawiam z moim 8+3 ❤️
 
Dopóki pęcherzyk nie przekroczy 20 mm zawsze jest szansa ze na dniach się maleństwo pojawi 💪
Czasami obraz usg zależy od sprzętu , czasami od zdolności lekarza … lokalizacji pęcherzyka …
Pamiętaj tez ze owszem możesz wiedzieć kiedy była owulacja ale zagnieżdżenie już nie koniecznie 😉 a to tez trwa kilka dni .
Musisz uzbroić się w cierpliwośc i za kilka dni udać się ponownie do lekarza 😊
Trzymamy kciuki aby dzieciątko się pojawiło ♥️
No właśnie wiem że to wiele czynników jest. Z cierpliwością właśnie jest kiepsko 9 dpo miałam już pierwszy cień na teście. Dziękuję za odpowiedź postaram się wam nie męczyć już 😀
 
reklama
Witam wszystkie nowe dziewczyny, nudnych ciąż 😍
Jejku wczoraj wieczorem nażarłam się sushi (wegańskiego, tylko takie jadam) i poszłam spać już o 21:30. Taki szalony piątkowy wieczór 😂 Mało tego, wstałam pół godziny temu czyli po 10. Teraz męczę kawę i liczę że pogoni mnie w końcu do łazienki 🙃
Mi coraz trudniej znaleźć wygodną pozycje do spania ze względu na piersi - zawsze miałam duże, ale teraz czuje się jakbym miała przed sobą dwie nabrzmiałe piłki. Na pewno zainwestuje później w poduszkę ciążową 😅
Dziś koniecznie musimy iść na jakiś spacer, trochę ruchu mi się przyda. Szkoda tylko, że jak weekend przychodzi to razem z tym musi przyjść ochłodzenie 😒
 
Do góry