reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Witam sobotę.
My z razem z mężem jak tylko możemy jeździmy do Stowarzyszenia z bezdomnymi zwierzętami i pomagamy jak możemy. Dzisiaj będziemy przerabiać wodę żeby swobodnie można nalać kozą , żeby już nie chodzić po 100m z wiadrami z woda.
te osoby które są tam codziennie to złote osoby, zajmują się zwierzętami jak swoimi własnymi.
Dobro zawsze wraca ❤️
Kocham takich Ludzi, jak Wy💚!
Hejka z rana ;) wszystkim życzę miłego dnia, tym co mają wizyty, życzę żeby wszystko było dobrze ;) 😘 a moje pytanko, czy Wy też w ciąży macie tak realistyczne sny? Moje są takie okrutne i realistyczne 😂
Tak, mam bardzo realistyczne sny.
Dziś mi się śniło, że byłam na basenie, gdzie pływał też jakiś ksiądz (w moich snach osoby zawsze wymyślone).
No i bawiliśmy się w rekina, byłam pod wodą i chciałam zaczerpnąć powietrza, a ten ksiądz przytrzymywał mnie za głowę i nie mogłam wypłynąć na powierzchnię.
 
reklama
Hejka z rana ;) wszystkim życzę miłego dnia, tym co mają wizyty, życzę żeby wszystko było dobrze ;) 😘 a moje pytanko, czy Wy też w ciąży macie tak realistyczne sny? Moje są takie okrutne i realistyczne 😂
Potwierdzam, dziś śniło mi się, ze stary otworzył mój list z banku z którego wynikało, ze mam długi i chciał mnie wyrzucić z domu 😵‍💫
Obudzialam się przestraszona w nocy, ale później se pomyślałam ; przecież ja nie mam długów 🤷‍♀️🤦‍♀️ i poszłam spać 😎😅
 
Potwierdzam, dziś śniło mi się, ze stary otworzył mój list z banku z którego wynikało, ze mam długi i chciał mnie wyrzucić z domu 😵‍💫
Obudzialam się przestraszona w nocy, ale później se pomyślałam ; przecież ja nie mam długów 🤷‍♀️🤦‍♀️ i poszłam spac
No mi to się snia takie głupoty, jakieś strzelaniny, uciekanie 🤦 masakra
 
Kocham takich Ludzi, jak Wy💚!

Tak, mam bardzo realistyczne sny.
Dziś mi się śniło, że byłam na basenie, gdzie pływał też jakiś ksiądz (w moich snach osoby zawsze wymyślone).
No i bawiliśmy się w rekina, byłam pod wodą i chciałam zaczerpnąć powietrza, a ten ksiądz przytrzymywał mnie za głowę i nie mogłam wypłynąć na powierzchnię.
Przypomniał mi się film: the nun 😂😂
 
Cześć! Podczepię się tu niczym zagnieżdżający się zarodek, gdyż beta pozytywna, ale dopiero co wyłapany początek 😝 Moja historia jest taka, że jestem po trzech poronieniach i operacji w grudniu, która miała wyeliminować najprawdopodobniejszy problem poronień. Mam nadzieję, że zostanę u Was już do końca - czas pokaże 😉
szok! Super! Super pozytywny poranek! Bosko!
 
Cześć! Podczepię się tu niczym zagnieżdżający się zarodek, gdyż beta pozytywna, ale dopiero co wyłapany początek 😝 Moja historia jest taka, że jestem po trzech poronieniach i operacji w grudniu, która miała wyeliminować najprawdopodobniejszy problem poronień. Mam nadzieję, że zostanę u Was już do końca - czas pokaże 😉
No i kogo nam ten marcowy wiatr przywiał🙂?
Super, ja Ci życzę ciąży bez niespodzianek, oby to były nudne miesiące💚.
 
Cześć! Podczepię się tu niczym zagnieżdżający się zarodek, gdyż beta pozytywna, ale dopiero co wyłapany początek 😝 Moja historia jest taka, że jestem po trzech poronieniach i operacji w grudniu, która miała wyeliminować najprawdopodobniejszy problem poronień. Mam nadzieję, że zostanę u Was już do końca - czas pokaże 😉
Jaka piękna beta !!
 
Kupię i zobaczę, niewielki koszt, więc ewentualnie nie będzie żal kasy jak nie pomoże. A co u Ciebie? Jak się sprawy mają? 🥺
Kochana jest ok. W czwartek podali mi poronne o 14 i o 17.30 już się zaczęło.
Nie ma tragedii, zdecydowanie mniej krwawię niż przy moim standardowym okresie, ale bardzo dziwne jest tum razem to złuszczanie, bo wyglądało jakbym miała 3 garście piasku w środku z krwią. Skrzepów znikoma ilość.

Ale na prawdę jest ok. Mam leki p bólowe, przeciwwymiotne (bobstrasznie mnie nudzi i 🤮 po nich).
🤍🤍🤍
 
reklama
Kocham takich Ludzi, jak Wy💚!

Tak, mam bardzo realistyczne sny.
Dziś mi się śniło, że byłam na basenie, gdzie pływał też jakiś ksiądz (w moich snach osoby zawsze wymyślone).
No i bawiliśmy się w rekina, byłam pod wodą i chciałam zaczerpnąć powietrza, a ten ksiądz przytrzymywał mnie za głowę i nie mogłam wypłynąć na powierzchnię.
Bardzo kochany ten ksiądz 😈
 
Do góry