reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Hejka z rana ;) wszystkim życzę miłego dnia, tym co mają wizyty, życzę żeby wszystko było dobrze ;) 😘 a moje pytanko, czy Wy też w ciąży macie tak realistyczne sny? Moje są takie okrutne i realistyczne 😂
Mam tak realistyczne, ze szok. Właśnie we śnie dostałam lepsza ofertę pracy i musiałam podziękować, bo jestem w ciąży. A za chwile w domu pojawilo się u mnie 9 noworodków. 9! Opracowywalam patent na jakieś bransoletki z imionami: na pewno dałam Anna, Barbara, Hanna, gniewosz, dobromir 🙄😂😂 nie pamietam dalej, cóż za fantazja 😂😂
 
reklama
Też chciałabym po 12 tyg.ale partner chciałby już całemu światu,więc jest kompromis i po wizycie rodzice i moje dzieci ...reszta po 12 tygodniu.
Ja właśnie też tak myślałam, ale dla rodziców i tesciowej to będzie pierwszy wnuk i ostatni pewnie więc zakładam że w ciągu 10 minut by rozgadali wszystkim znajomym i rodzinie i tego się boje 🥺
 
Cześć! Podczepię się tu niczym zagnieżdżający się zarodek, gdyż beta pozytywna, ale dopiero co wyłapany początek 😝 Moja historia jest taka, że jestem po trzech poronieniach i operacji w grudniu, która miała wyeliminować najprawdopodobniejszy problem poronień. Mam nadzieję, że zostanę u Was już do końca - czas pokaże 😉
 

Załączniki

  • IMG_5150.jpeg
    IMG_5150.jpeg
    92,1 KB · Wyświetleń: 90
Cześć! Podczepię się tu niczym zagnieżdżający się zarodek, gdyż beta pozytywna, ale dopiero co wyłapany początek 😝 Moja historia jest taka, że jestem po trzech poronieniach i operacji w grudniu, która miała wyeliminować najprawdopodobniejszy problem poronień. Mam nadzieję, że zostanę u Was już do końca - czas pokaże 😉
No kogo moje piękne oczy widza 😍😍 gratulacje 😘😘✊✊ trzymamy kciuki
 
Niedawno natknęłam się gdzieś na wątek o nich i mnóstwo kobiet chwaliło, wiec może coś w tym jest! 40zl to nie fortuna, wiec może warto zainwestować.
Kupię i zobaczę, niewielki koszt, więc ewentualnie nie będzie żal kasy jak nie pomoże. A co u Ciebie? Jak się sprawy mają? 🥺
U mnie już wszyscy w rodzinie wiedzą, bo powiedziałam mamie, a ta pleciuga swojemu rodzeństwu 😂
Haha to u nas jest zakaz mówienia dalej. Bardzo się bałam, że w poprzedniej ciąży teściowa rozgada, ale na szczęście stanęła na wysokości zadania i nikomu nie powiedziała. Jedynie mnie męczyła pytaniami ciągle, czy już może się chwalić 🙈
Ja niestety już porozgadywalam przyjaciółkom, trochę żałuje ale musiałam. Mama wie, ale teściowie jeszcze nie - dowiedzą się w niedziele. Najbardziej cieszę się właśnie z tego jacy oni będą szczęśliwi ❤️

Kochane, moja fasolka dzisiaj wchodzi w kolejny tydzień 7+0! Życzymy Wam cudownego, spokojnego weekendu 💗
Moja też! 7 skończony, czyli jesteśmy w 8, a to już poważnie brzmi 😁🥳 ja najbliższym koleżankom powiem po drugiej wizycie. Teraz tylko rodzice, teściowie i moja siostra się dowiedzą 😊
Cześć! Podczepię się tu niczym zagnieżdżający się zarodek, gdyż beta pozytywna, ale dopiero co wyłapany początek 😝 Moja historia jest taka, że jestem po trzech poronieniach i operacji w grudniu, która miała wyeliminować najprawdopodobniejszy problem poronień. Mam nadzieję, że zostanę u Was już do końca - czas pokaże 😉
Ale szybko wyłapałaś 😮 gratulacje! ❤️ Zostajesz z nami do końca, nie ma innej opcji. Na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry