reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Kochana jest ok. W czwartek podali mi poronne o 14 i o 17.30 już się zaczęło.
Nie ma tragedii, zdecydowanie mniej krwawię niż przy moim standardowym okresie, ale bardzo dziwne jest tum razem to złuszczanie, bo wyglądało jakbym miała 3 garście piasku w środku z krwią. Skrzepów znikoma ilość.

Ale na prawdę jest ok. Mam leki p bólowe, przeciwwymiotne (bobstrasznie mnie nudzi i 🤮 po nich).
🤍🤍🤍
Trzymaj się jakoś 😔
 
reklama
Dzień dobry, miłego dnia dla Was☀️
U nas wie mama i teściowa. Narazie jeszcze nikomu więcej nie mówimy, a one też mają nie przekazywać informacji dalej.
Gratulacje dla wszystkich które dołączyły ❤️ Super, że grono nam się powiększa. 🥰
 
Kochana jest ok. W czwartek podali mi poronne o 14 i o 17.30 już się zaczęło.
Nie ma tragedii, zdecydowanie mniej krwawię niż przy moim standardowym okresie, ale bardzo dziwne jest tum razem to złuszczanie, bo wyglądało jakbym miała 3 garście piasku w środku z krwią. Skrzepów znikoma ilość.

Ale na prawdę jest ok. Mam leki p bólowe, przeciwwymiotne (bobstrasznie mnie nudzi i 🤮 po nich).
🤍🤍🤍
jeju, tak mi ogromnie przykro ;( jesteś bardzo silną kobietą i podziwiam Cię!
 
Właśnie wracam z USG ❤️ widziałam serduszko jak pięknie biło 🥰 mój narzeczony był ze mną i miał łzy w oczach jest zakochany i zachwycony,jednak ciąża jest 6+5 a nie 7+3 tc jak aplikacja pokazuje,ginekolog mówiła ze wszystko jest tak jak powinno i wszystko bardzo dobrze wyglada takze to mnie cieszy 🥰trzymajcie zdjęcia ❤️🤰
 

Załączniki

  • IMG_0592.jpeg
    IMG_0592.jpeg
    128,9 KB · Wyświetleń: 74
Bardzo kochany ten ksiądz 😈
Dlatego nie chadzam do kościołów 🤡.

Cieszy mnie, że tak podchodzisz do swojej sytuacji.
Mam podobne podejście, choć czasem mnie biorą momenty smutku.
No ale wczoraj pierwsza myśl po wizycie: „Aaa, to ta nasza wycieczka dojdzie na pewno do skutku, bez komplikacji i problemów.”- a potem dopiero zaczęłam analizować sprawiedliwość losu, i że w naszym przypadku robienie człowieka jest bardzo skomplikowane i trudne.
 
Właśnie wracam z USG ❤️ widziałam serduszko jak pięknie biło 🥰 mój narzeczony był ze mną i miał łzy w oczach jest zakochany i zachwycony,jednak ciąża jest 6+5 a nie 7+3 tc jak aplikacja pokazuje,ginekolog mówiła ze wszystko jest tak jak powinno i wszystko bardzo dobrze wyglada takze to mnie cieszy 🥰trzymajcie zdjęcia ❤️🤰
I to są wspaniałe wieści, czyli po prostu owu nie była w 14dc tylko w 19dc 😍😍😍
 
Dlatego nie chadzam do kościołów 🤡.

Cieszy mnie, że tak podchodzisz do swojej sytuacji.
Mam podobne podejście, choć czasem mnie biorą momenty smutku.
No ale wczoraj pierwsza myśl po wizycie: „Aaa, to ta nasza wycieczka dojdzie na pewno do skutku, bez komplikacji i problemów.”- a potem dopiero zaczęłam analizować sprawiedliwość losu, i że w naszym przypadku robienie człowieka jest bardzo skomplikowane i trudne.
A Ty Lady pamiętasz, kiedy miałaś owu? Albo jakoś monitorowałas?
 
reklama
A Ty Lady pamiętasz, kiedy miałaś owu? Albo jakoś monitorowałas?
Nie monitorowałam, według normalnego cyklu owu powinna przypaść na 13-14 luty.
Natomiast pierwszy raz w życiu w połowie cyklu miałam plamkę krwi, którą zauważyłam 15 lutego, więc może się te kilka dni przesunęło owu🤷🏻‍♀️. Jest taka ewentualność, ale analizowałam wczoraj moje USG- to sprzed 11 dni było z echem pęcherzyka żółtkowego, a to wczorajsze pokazuje sam pęcherzyk ciążowy- nie jest w tym charakterystycznym kształcie pierścionka z diamentem.
Jestem laikiem, ale potem analizowałam USG z poprzedniej ciąży.

Dodam, że dziś jakbym widziała trochę krwi na papierze, ale to na zasadzie bardzo delikatnego podbarwienia na brązowo.
 
Do góry