reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny, a czytałyście o opaskach sea band? Może macie jakieś doświadczenia albo opinie wśród znajomych? Nie wiem, czy to możliwe żeby coś kosztowało tylko 40 zł i pomagało na mdłości w ciąży 🤔
Niedawno natknęłam się gdzieś na wątek o nich i mnóstwo kobiet chwaliło, wiec może coś w tym jest! 40zl to nie fortuna, wiec może warto zainwestować.
 
reklama
My w ten weekend mówimy rodzicom 🥰 a Wy już po, czy jeszcze przed chwaleniem się?

Ketchup który jeszcze wczoraj jadłam dziś smakuje mi jak spleśniały 🤣🤦 jedynie noce są fajne, bo wtedy śpię i nic mi nie jest 🤣
U mnie już wszyscy w rodzinie wiedzą, bo powiedziałam mamie, a ta pleciuga swojemu rodzeństwu 😂
 
Może to jest jakiś patent 😂
Muszę staruszka zagonić ✊🏻😎
Dziewczyny z grupy ivf pisały, ze maść borowinowa pomaga na siniaki. Ja robię codziennie zastrzyki z progesteronu i tez już mam wszędzie zrosty i brzuch mnie boli, ale siniaki na szczęście mam tylko dwa jak trafiłam w naczynko 😒 No ale czego się nie zrobi dla swojego dziecka :)
 
U mnie tylko mama i przyjaciółka...reszta bliskich osób dowie się jak będę po wizycie...muszę usłyszeć że wszystko jest oki.
Miłego Dnia Dziewczynki🫶😘
 
Ja niestety już porozgadywalam przyjaciółkom, trochę żałuje ale musiałam. Mama wie, ale teściowie jeszcze nie - dowiedzą się w niedziele. Najbardziej cieszę się właśnie z tego jacy oni będą szczęśliwi ❤️

Kochane, moja fasolka dzisiaj wchodzi w kolejny tydzień 7+0! Życzymy Wam cudownego, spokojnego weekendu 💗
 
reklama
Dziewczyny z grupy ivf pisały, ze maść borowinowa pomaga na siniaki. Ja robię codziennie zastrzyki z progesteronu i tez już mam wszędzie zrosty i brzuch mnie boli, ale siniaki na szczęście mam tylko dwa jak trafiłam w naczynko 😒 No ale czego się nie zrobi dla swojego dziecka :)
Gdybyście chciały można lek "przebic" do strzykawek tzw. insulinowek bo one mają mniejsza igłę i ślady też sa mniejsze. Nie wiem jak długo te clexane będę brała, ale gdy już zaczną się mocniejsze siniaki to pewnie będę tak robić.
 
Do góry