reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

A wg miesiączki jaki był termin?
Kurde, ja tydzien temu byłam na 1 wizycie i byłam wtedy w 6t0d i nie było nic poza pęcherzykiem 🙁 mam schizę, że bedzie puste jajo płodowe, choc lekarz twierdzi, ze jest jeszcze czas na to, żeby coś więcej ukazało się na usg 😞
A skoro u Ciebie w 6+1 jest juz zarodek z czynnością serca, a u mnie nic nie było widać poza pęcherzykiem… 😞
Wg OM to 02.11 ale ja miałam owulację ok 18-19 dc stąd pewnie przesunięcie bo wg OM jestem w 6+5.
 
reklama
tak sie teraz wydaje że ciężko 😂😎zobaczycie później jak będziemy wspominać że początki to były w porównaniu do końca super. W szczególności gdy to już będą dosłownie ostatnie tygodnie każdy będzie pytał kiedy i kiedy rodzisz, dzidziuś będzie kopał po wszystkim czym się da będą nas męczyły bóle nog i krzyża a my jak takie kule będziemy się toczyły 😂😂😂ale wszystko ma swoje uroki zobaczycie. Ja każda ciąże teraz miło wspominam i życzę nam abyśmy je tak później wspominały 🤭😜
właśnie to jest motywatorem,ze wszystko to co teraz przechodzimy wydarzy się tylko raz i nigdy się już to nie potwórzy 🤰nawet jak niektóre z nas będą w drugiej ciazy to już inne objawy mogą całkiem być i inne przejscia 😜 jak kolwiek by nie było warto to przeżyć i na pewno wszystko wynagrodzi spotkanie z maluszkiem na samym końcu drogi 🥰
 
Ja juz odliczam dni do piątku, a z drugiej strony zastanawiam sie czy nie przełożyć na za tydzień wizyty 🙈😂
Podziwiam podejścia 🙂.
Ja bym nie potrafiła- w marcu łącznie mam 4 wizyty u ginekologa.
Współczuję tego strachu, ale też nie dziwię się, że po przejściach ostrożnie do tego podchodzisz. Wierzę, że wszystko będzie dobrze tym razem ❤️ myślę, że po pierwszym trymestrze już będzie Ci łatwiej 😉
Niestety, jest to silniejsze ode mnie.
Po bardzo długich staraniach i stracie po prostu wiedziałam, że tak będzie.
33 lata na karku, pierwsze dziecko w drodze.
Będziemy chuchać i dmuchać.
W pierwszej ciąży wyszłam z założenia, że ciąża nie choroba, ale teraz podejście mam zupełnie inne przez tamte doświadczenia.
Oszczędzam się.
 
Cześć dziewczyny! U mnie dziś busy day, bo po pracy teść przyszedł i zastanawialiśmy się czy lepiej zrobić poddasze czy dobudować pokój :) fajnie tak poplanować 🤩
Dzień dobry dziewczyny!
Do mnie dzisiaj dzwoniłam ginekolog i zmienił wizytę ze środy na czwartek. Trochę nie jestem z tego powodu zadowolona 😅 ale pocieszam się myślą, ze fasolka będzie ciut większa i ze serducho będzie może troszke bardziej słychać skoro jeden dzień później wizyta.

Miłego dzionka ;*

PS. Mi na chore gardło nic nie pomaga ;p zazwyczaj płuczę gardło woda z solą. A oprócz tego pije dużo herbaty z miodem
Będziecie słuchać serduszka? W którym jesteś tyg?
ja siedzę w biurze i nic nie robię, spokój cisza, zwykle cały dzień telefon i filmy na Netfixie, także narazie nie wybieram się na L4, w domu bym się bardziej zmęczyła, jakieś sprzątanie czy coś, a tu luzik 😆
Ojej, gdzie pracujesz?! 😂 ja tez pracuje w biurze ale u mnie do spokoju i ciszy to baaaardzo daleko 🙈 planuję pracować do połowy kwietnia, od połowy do końca miesiąca wziąć urlop i już w maju iść na l4. Dziś rozmawiałam o tym z kierowniczką i uznałyśmy, ze to będzie najlepsze rozwiązanie :)
Dziewczyny ja już po wizycie. Jest zarodek 4 mm z czynnością serca 110/ min co odpowiada 6+1. Termin porodu wg USG to 05.11. założyła kartę ciąży. Powiedziała że musiał wyłapać moment kiedy serduszko zaczynało podejmować pracę i stąd takie tetno bylo wtedy.
Jeszcze to wszystko do mnie nie dociera 🙈
Wspaniałe wieści! 😍😍😍 Teraz powinnaś iść i wykrzyczeć temu konowałowi żeby poszedł się dokształcić :/ chamidło od pługa oderwane
 
Wyprawka: Ja narazie oglądam to co bym chciała i na oglądaniu poprzestanę. Poprzednio kupiłam kilka rzeczy i potem dużo bólu mi sprawiło ich oglądanie i oddawanie.
Napewno będę kupować dużo mniej niż poprzednich ciążach w których kupiłam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy które potem oddawałam komuś za darmo albo wyrzucałam. To jest naprawdę banalne stwierdzenie, ale w pierwszych tygodniach dziecku jest potrzebna mama i coś do ubrania 😃 jeśli uda mi się karmić cyckiem jak w dwóch poprzednich to nawet butelek nie będę kupować.

Najadłam się pyszności i nie mogę się ruszyć.
 
reklama
Podziwiam podejścia 🙂.
Ja bym nie potrafiła- w marcu łącznie mam 4 wizyty u ginekologa.

Niestety, jest to silniejsze ode mnie.
Po bardzo długich staraniach i stracie po prostu wiedziałam, że tak będzie.
33 lata na karku, pierwsze dziecko w drodze.
Będziemy chuchać i dmuchać.
W pierwszej ciąży wyszłam z założenia, że ciąża nie choroba, ale teraz podejście mam zupełnie inne przez tamte doświadczenia.
Oszczędzam się.
dokładnie zgadzam się z Twoimi słowami. Ja tez będę chuchać i dmuchać bo myśle, że to moja ostatnia szansa na dziecko.
 
Do góry