reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Mam wyniki dziewczynki. Zastanawiam się czy iść w poniedziałek powtórzyć wynik, czy już sobie darować i czekać na wizytę?
No wiesz, jak już badasz betę to warto skontrolować dwudniowy przyrost. Wiec No, ja bym poszła ale jak nie pójdziesz to tez spoko :) porównywałas z kalkulatorem online bety z poprzednim wynikiem ?
 
Nie robiłam proga i to moja pierwsza beta, zlecona przez lekarza. Sama bym nie szła, ale jak byłam na wizycie w czwartek, to dostałam właśnie skierowanie, tylko na jedna bez przyrostu, więc nie wiem czy wybierać się w poniedziałek, ale dla świetego spokoju chyba pójdę i dodatkowo zbadam też progesteron. Bardzo nie lubię, a wiem ze czeka mnie jeszcze sporo badań krwi 🙈
 
Wiecie, ja akurat byłam w trakcie redukcji😅.
Schudłam ponad 7 kg i bardzo się cieszę, że startuję z wagą bliżej prawidłowego BMI 🙂.
Nie ważyłam jakoś mega dużo, ale mimo wszystko lepiej starować z wagi 66.
 
reklama
Mam wyniki dziewczynki. Zastanawiam się czy iść w poniedziałek powtórzyć wynik, czy już sobie darować i czekać na wizytę?
Ja bym do tego dołożyła proga.

Uważam, że przy sprawdzaniu przyrostu bety badanie proga to konieczność.
I oczywiście ja z tych, które dokładają TSH- nawet jeśli przed ciążą było idealne.
 
Do góry