reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
A ja sobie betę w środę albo w czwartek powtorze przed wizytą u lekarza w piątek, chce mieć rozeznanie jaki jest wynik i czego mogę spodziewać się na USG. ja dzisiaj dużo lepiej się czuje, miałam tylko jedna krótka drzemkę do południa a teraz w wizytę do znajomych się wybraliśmy.

Pytanie do dziewczyn które mają kota, nie stresuje Was to? Badałam przeciwciała na toksoplazmoze i mam ujemne co mnie trochę stresuje, wszędzie wokół słyszę że to ryzyko mieć kota w ciąży i już sama.nie wiem co o tym myśleć .. dodam że ja nie sprzątam kuwety, robi to mój partner
 
A ja sobie betę w środę albo w czwartek powtorze przed wizytą u lekarza w piątek, chce mieć rozeznanie jaki jest wynik i czego mogę spodziewać się na USG. ja dzisiaj dużo lepiej się czuje, miałam tylko jedna krótka drzemkę do południa a teraz w wizytę do znajomych się wybraliśmy.

Pytanie do dziewczyn które mają kota, nie stresuje Was to? Badałam przeciwciała na toksoplazmoze i mam ujemne co mnie trochę stresuje, wszędzie wokół słyszę że to ryzyko mieć kota w ciąży i już sama.nie wiem co o tym myśleć .. dodam że ja nie sprzątam kuwety, robi to mój partner
Mam koty od urodzenia.
Tzn. ja się pojawiłam w ich życiu. I tak żyję z nimi 33 lata.

Nie, nie mam żadnych obaw.
Zresztą, to że raz się było zakażonym toksoplazmozą, nie oznacza, że drugi raz się nie zachoruje- to po pierwsze.
Dwa- musiałabyś zjeść coś, co miało kontakt z odchodami chorego kota.

Prawdopodobieństwo znikome.
 
A ja sobie betę w środę albo w czwartek powtorze przed wizytą u lekarza w piątek, chce mieć rozeznanie jaki jest wynik i czego mogę spodziewać się na USG. ja dzisiaj dużo lepiej się czuje, miałam tylko jedna krótka drzemkę do południa a teraz w wizytę do znajomych się wybraliśmy.

Pytanie do dziewczyn które mają kota, nie stresuje Was to? Badałam przeciwciała na toksoplazmoze i mam ujemne co mnie trochę stresuje, wszędzie wokół słyszę że to ryzyko mieć kota w ciąży i już sama.nie wiem co o tym myśleć .. dodam że ja nie sprzątam kuwety, robi to mój partner
Jak mass ujemne to dobrze. Poprostu nie sorzataj Kuwety I koniec.

U nas z kotami nie było problemów we wcześniejszych ciążach.
 
Ja to w ogóle jutro to na te betę idę po kryjomu przed moją mamą😅.

Ona i tak pukała się w głowę, że szlam drugi raz.
A przed chwilą mi powiedziała, że jedzie później do pracy i tylko na 2 godziny🤡.

Fuck, a Diagnostyka ma umowę z NFZ, to jutro o 8:30 już będą tłumy 🙈.

I te walki z babciami…
 
Ja to w ogóle jutro to na te betę idę po kryjomu przed moją mamą😅.

Ona i tak pukała się w głowę, że szlam drugi raz.
A przed chwilą mi powiedziała, że jedzie później do pracy i tylko na 2 godziny🤡.

Fuck, a Diagnostyka ma umowę z NFZ, to jutro o 8:30 już będą tłumy 🙈.

I te walki z babciami…
Hahaha jaka konspiracja! 😁 Przynajmniej nie będziesz słuchać gadania. Trzymam kciuki żeby te babcie w poniedziałek rano dostały takiego leniuszka, że będą pustki! 😂
 
reklama
A ja sobie betę w środę albo w czwartek powtorze przed wizytą u lekarza w piątek, chce mieć rozeznanie jaki jest wynik i czego mogę spodziewać się na USG. ja dzisiaj dużo lepiej się czuje, miałam tylko jedna krótka drzemkę do południa a teraz w wizytę do znajomych się wybraliśmy.

Pytanie do dziewczyn które mają kota, nie stresuje Was to? Badałam przeciwciała na toksoplazmoze i mam ujemne co mnie trochę stresuje, wszędzie wokół słyszę że to ryzyko mieć kota w ciąży i już sama.nie wiem co o tym myśleć .. dodam że ja nie sprzątam kuwety, robi to mój partner
ja mam kota, ale mam przeciwciała przeciw toxo.
 
Do góry