reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Też się nad tym zastanawiałam natomiast wyczytałam tak jak dziewczyny mówią, że jeśli ciąża przebiega ok to można. Ja osobiście czekam do pierwszego badania, zamierzam zapytać lekarza wprost czy w moim przypadku są jakieś przeciwwskazania co do współżycia i uprawiania sportu, żeby mieć spokojną głowę 😊
ja raczej czekać nie będę z resztą już za późno bo po seksach pare razy 🙈😅ale wszystko jest okej bo żadnych plamień ani bóli brzucha nie mam także nie martwię się za bardzo.
 
Dzień dobry Dziewczyny,
obiadek ugotowany i zjedzony, domek ogarnięty to teraz chwila relaksu. Dziś czuję się bardzo dobrze. Poza bólem piersi jest świetnie. Stąd wniosek, że więcej odpoczynku, mnie pracy i będzie dobrze :)

Oj, ja też mam ochotę zrobić test, tak na pamiątkę. Chyba jutro po pracy skoczę do Rossmanna i kupię jeden lub dwa, a co ;)
Co do seksu, to my też nie czekamy do 20 marca, czyli wizyty u ginekologa.Wszystko jest ok, więc myślę, że to nie zaszkodzi.

Miłego popołudnia 😘
Szkoda, że jutro do pracy. Tak uwielbiam, gdy wszyscy jesteśmy w domku i mamy dużo czasu dla siebie...
 
Mam do was takie pytanie z innej beczki trochę 🙈 jak podchodzicie do seksu w tych pierwszych tygodniach ciąży 😜 ja nie analizowałam tego jakoś i jak była ochota to normalnie jak wcześniej bez żadnych większych analiz,ale dzisiaj mnie tak wzięło czy faktycznie nie ma żadnego ryzyka w tych pierwszych tygodniach skoro to jest ten najważniejszy czas gdzie najbardziej powinno sie na siebie uważać
Ha miałam Was o to samo pytać 😁 niby wszędzie właśnie mówią że jeśli wszystko ok to nie ma przeciwwskazań ale jakieś tam obawy mimo wszystko są. My póki co raz się kochaliśmy od odkąd wiemy ale później miałam mega stres cały dzień i stwierdziliśmy że czekamy do pierwszego USG. Moj się śmieje że przez 3 msc miał tak często że teraz musimy odpocząć. 😅
Dzień dobry Dziewczyny,
obiadek ugotowany i zjedzony, domek ogarnięty to teraz chwila relaksu. Dziś czuję się bardzo dobrze. Poza bólem piersi jest świetnie. Stąd wniosek, że więcej odpoczynku, mnie pracy i będzie dobrze :)

Oj, ja też mam ochotę zrobić test, tak na pamiątkę. Chyba jutro po pracy skoczę do Rossmanna i kupię jeden lub dwa, a co ;)
Co do seksu, to my też nie czekamy do 20 marca, czyli wizyty u ginekologa.Wszystko jest ok, więc myślę, że to nie zaszkodzi.

Miłego popołudnia 😘
Szkoda, że jutro do pracy. Tak uwielbiam, gdy wszyscy jesteśmy w domku i mamy dużo czasu dla siebie...
ja właśnie chyba też sobie kupię jutro test i zrobię 😅
 
Dzień dobry Kochane popołudniu😘.
Ja dzisiaj staram się odpoczywać, dużo śpię, bo stresuje się badaniem i przez to jestem kłębkiem nerwów i łatwo wyprowadzić mnie z równowagi.🙈 Niby ta beta spoko, ale martwi mnie to, że powinna być wyższa skoro w czwartek pani widziała już pęcherzyk ciążowy.
Z seksem też nie czekamy jak nie ma żadnych plamień i zwiększonych bóli po, to chyba nic złego się nie dzieje.❤️
Piękne te Wasze kreseczki aż mnie kusi zrobienie, ale wysikałam ostatni i już nie będę kupować (zostawiłam sobie te trzy).
@Phoenix40 jutro razem badamy betę🙂. Oby wyniki przyszły szybko, bo najgorsze jest czekanie!
Zdecydowanie za szybko ten weekend mija! Cieszę się, ze jutro pracuje zdalnie. 🥰
Miłej niedzieli Kochane 😘
 
Dzień dobry Kochane popołudniu😘.
Ja dzisiaj staram się odpoczywać, dużo śpię, bo stresuje się badaniem i przez to jestem kłębkiem nerwów i łatwo wyprowadzić mnie z równowagi.🙈 Niby ta beta spoko, ale martwi mnie to, że powinna być wyższa skoro w czwartek pani widziała już pęcherzyk ciążowy.
Z seksem też nie czekamy jak nie ma żadnych plamień i zwiększonych bóli po, to chyba nic złego się nie dzieje.❤️
Piękne te Wasze kreseczki aż mnie kusi zrobienie, ale wysikałam ostatni i już nie będę kupować (zostawiłam sobie te trzy).
@Phoenix40 jutro razem badamy betę🙂. Oby wyniki przyszły szybko, bo najgorsze jest czekanie!
Zdecydowanie za szybko ten weekend mija! Cieszę się, ze jutro pracuje zdalnie. 🥰
Miłej niedzieli Kochane 😘
Kciuki zaciśnięte 🤞
 
reklama
Do góry