reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Mam do was takie pytanie z innej beczki trochę 🙈 jak podchodzicie do seksu w tych pierwszych tygodniach ciąży 😜 ja nie analizowałam tego jakoś i jak była ochota to normalnie jak wcześniej bez żadnych większych analiz,ale dzisiaj mnie tak wzięło czy faktycznie nie ma żadnego ryzyka w tych pierwszych tygodniach skoro to jest ten najważniejszy czas gdzie najbardziej powinno sie na siebie uważać
 
reklama
Generalnie jeśli ciąża jest zdrowa to nie ma żadnych przeciwwskazań.
Ale to chyba sam lekarz po badaniu może potwierdzić czy wszystko ok. (Tez w jakimś zakresie tylko).
W nasieniu są prostaglandyny, które rozmiękczaja szyjkę (bardzo się przydaje przed porodem 😝) wiec osoby z problematycznym szyjkami muszą tego pilnować, ale to chyba na tyle, choć pewnie coś zapomniałam.
 
Mam do was takie pytanie z innej beczki trochę 🙈 jak podchodzicie do seksu w tych pierwszych tygodniach ciąży 😜 ja nie analizowałam tego jakoś i jak była ochota to normalnie jak wcześniej bez żadnych większych analiz,ale dzisiaj mnie tak wzięło czy faktycznie nie ma żadnego ryzyka w tych pierwszych tygodniach skoro to jest ten najważniejszy czas gdzie najbardziej powinno sie na siebie uważać
Potwierdzam to, co przedmówczyni napisała.

Jeśli ciąża przebiega bezproblemowo, bez plamień, to jak najbardziej seks nie jest zakazany.

Natomiast orgazm powoduje mimowolne skurcze macicy.
 
U mnie kreski nie tak mocne, ale to z drugiego sikania dzisiaj po 2,5 godzinach trzymania siuśków.
Nadal cieszą oko. Lubię to💚!
Zobaczymy, co powie lekarz za dwa dni🙂.
 

Załączniki

  • 31762136-4509-444F-862F-474DD644AD77.jpeg
    31762136-4509-444F-862F-474DD644AD77.jpeg
    948,8 KB · Wyświetleń: 77
Mam do was takie pytanie z innej beczki trochę 🙈 jak podchodzicie do seksu w tych pierwszych tygodniach ciąży 😜 ja nie analizowałam tego jakoś i jak była ochota to normalnie jak wcześniej bez żadnych większych analiz,ale dzisiaj mnie tak wzięło czy faktycznie nie ma żadnego ryzyka w tych pierwszych tygodniach skoro to jest ten najważniejszy czas gdzie najbardziej powinno sie na siebie uważać
Też się nad tym zastanawiałam natomiast wyczytałam tak jak dziewczyny mówią, że jeśli ciąża przebiega ok to można. Ja osobiście czekam do pierwszego badania, zamierzam zapytać lekarza wprost czy w moim przypadku są jakieś przeciwwskazania co do współżycia i uprawiania sportu, żeby mieć spokojną głowę 😊
 
Morning dziewczyny 😁

Cala noc śniło mi się ze ronię ciąże i szukam w sklepach sękacza 🙈 z tego wszystkiego są się bałam pójść so łazienki rano 😉
Siemanko 🙂
Mi sie śniło jesscze przed zrobieniem testu, ze moja kuzynka jest w ciąży, a mojemu mężowi rez sie śniła ciaza i sie po kilku dniach okazało, Że wyszły 2 krechy u mnie 😂🙈
 
Mam do was takie pytanie z innej beczki trochę 🙈 jak podchodzicie do seksu w tych pierwszych tygodniach ciąży 😜 ja nie analizowałam tego jakoś i jak była ochota to normalnie jak wcześniej bez żadnych większych analiz,ale dzisiaj mnie tak wzięło czy faktycznie nie ma żadnego ryzyka w tych pierwszych tygodniach skoro to jest ten najważniejszy czas gdzie najbardziej powinno sie na siebie uważać
My się wstrzymaliśmy do wizyty. Może głupie, ale chcę mieć potwierdzenie od lekarza, że możemy 🙈 w pierwszej ciąży gdzieś koło połowy mieliśmy zakaz, bo brzuch mi się spinał często 🤷
U mnie kreski nie tak mocne, ale to z drugiego sikania dzisiaj po 2,5 godzinach trzymania siuśków.
Nadal cieszą oko. Lubię to💚!
Zobaczymy, co powie lekarz za dwa dni🙂.
Fajnie się na to patrzy 🥰 a najfajniejsze, że zaraz będziemy patrzeć na nasze fasolki na USG 🥰
ja zauważyłam ze po nocy nie bolą a potem się rozkręcają
U mnie tak samo 😉
 
U mnie kreski nie tak mocne, ale to z drugiego sikania dzisiaj po 2,5 godzinach trzymania siuśków.
Nadal cieszą oko. Lubię to💚!
Zobaczymy, co powie lekarz za dwa dni🙂.
Piękne ❤️
U mnie była taka historia ( ten pierwszy na gorze był robiony tydzień przed okresem, te pomarańczowe 5 i 4 dni przed i z wieczornego moczu, a ten w ręce w dniu terminu )
 

Załączniki

  • 0B71EE99-89F7-461C-AFF3-C9CBC7A22D7B.jpeg
    0B71EE99-89F7-461C-AFF3-C9CBC7A22D7B.jpeg
    218,2 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Piękne ❤️
U mnie była taka historia ( ten pierwszy na gorze był robiony tydzień przed okresem, te pomarańczowe 5 i 4 dni przed i z wieczornego moczu, a ten w ręce w dniu terminu )
Ja już jestem tydzień po terminie @. Robiłam test tylko dla uciechy😁.

Trafiłam tu z wątku kreskowego, blady cień wyłapałam w dniu @ na chujoteście z Allegro. Nie polecam ich, a tfu!

Pewnie gdybym przed okresem miała Pinka patykowego, to wcześniej bym wyłapała kreskę.

No ale po ponad 2 latach białe testy mnie nie dziwiły.
 
Do góry