reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Tu nie ma, co się śmiać.
One są niebezpieczne i nieobliczalne.
Hahaha jaka konspiracja! 😁 Przynajmniej nie będziesz słuchać gadania. Trzymam kciuki żeby te babcie w poniedziałek rano dostały takiego leniuszka, że będą pustki! 😂
Wczoraj była jedna z dwóch pracujących sobót w tym labie.
Miejmy nadzieję, że babcie to wyczuły😅.
I zrealizowały wczoraj skierowania otrzymane w piątek 🤞🏻.
 
reklama
A ja sobie betę w środę albo w czwartek powtorze przed wizytą u lekarza w piątek, chce mieć rozeznanie jaki jest wynik i czego mogę spodziewać się na USG. ja dzisiaj dużo lepiej się czuje, miałam tylko jedna krótka drzemkę do południa a teraz w wizytę do znajomych się wybraliśmy.

Pytanie do dziewczyn które mają kota, nie stresuje Was to? Badałam przeciwciała na toksoplazmoze i mam ujemne co mnie trochę stresuje, wszędzie wokół słyszę że to ryzyko mieć kota w ciąży i już sama.nie wiem co o tym myśleć .. dodam że ja nie sprzątam kuwety, robi to mój partner
Ja w poprzedniej ciąży miałam hodowle kotów i było Ok 🙂
 
Ja to w ogóle jutro to na te betę idę po kryjomu przed moją mamą😅.

Ona i tak pukała się w głowę, że szlam drugi raz.
A przed chwilą mi powiedziała, że jedzie później do pracy i tylko na 2 godziny🤡.

Fuck, a Diagnostyka ma umowę z NFZ, to jutro o 8:30 już będą tłumy 🙈.

I te walki z babciami…
U mnie w diagnostyce jest tak, że ciężarne wchodzą co 3 osobę 😉 w niektórych laboratoriach mają po prostu pierwszeństwo.
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj jestem bardzo cicho bo niestety ale wczoraj nocy obudziłam się, poszlam siku a w toalecie ukazała się średnia ilości świeżej czerwonej krwi w toalecie i na papierze (zdziwiło mnie to, bo nic nie bolało) wiec nie muszę Wam mówić chyba jaki mam stresujący dzień.
Zaraz jadę do szpitala żeby zbadał mnie gin wiec dam Wam znać co tam jak tam.
Badałam betę ostatni raz w środę, i było Ok 1500 wiec dzisiaj GDYBY było wszystko Ok to by było około 6000 - już coś może być widać (albo i nie).
Trzymajcie kciuki.
Jutro pójdę napewno na betę, w środę tez.
 
PS mam dwa koty niewychodzace nigdy, wiec nie boje się - wiadomo ze po sprzątaniu kuwety muszę umyć ręce bardzo dokładnie i tyle.
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj jestem bardzo cicho bo niestety ale wczoraj nocy obudziłam się, poszlam siku a w toalecie ukazała się średnia ilości świeżej czerwonej krwi w toalecie i na papierze (zdziwiło mnie to, bo nic nie bolało) wiec nie muszę Wam mówić chyba jaki mam stresujący dzień.
Zaraz jadę do szpitala żeby zbadał mnie gin wiec dam Wam znać co tam jak tam.
Badałam betę ostatni raz w środę, i było Ok 1500 wiec dzisiaj GDYBY było wszystko Ok to by było około 6000 - już coś może być widać (albo i nie).
Trzymajcie kciuki.
Jutro pójdę napewno na betę, w środę tez.
trzymam mocno kciuki! A sprawdzałaś progesteron?
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj jestem bardzo cicho bo niestety ale wczoraj nocy obudziłam się, poszlam siku a w toalecie ukazała się średnia ilości świeżej czerwonej krwi w toalecie i na papierze (zdziwiło mnie to, bo nic nie bolało) wiec nie muszę Wam mówić chyba jaki mam stresujący dzień.
Zaraz jadę do szpitala żeby zbadał mnie gin wiec dam Wam znać co tam jak tam.
Badałam betę ostatni raz w środę, i było Ok 1500 wiec dzisiaj GDYBY było wszystko Ok to by było około 6000 - już coś może być widać (albo i nie).
Trzymajcie kciuki.
Jutro pójdę napewno na betę, w środę tez.
Trzymamy bardzo mocno kciuki, żeby wszystko było ok! ❤️
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj jestem bardzo cicho bo niestety ale wczoraj nocy obudziłam się, poszlam siku a w toalecie ukazała się średnia ilości świeżej czerwonej krwi w toalecie i na papierze (zdziwiło mnie to, bo nic nie bolało) wiec nie muszę Wam mówić chyba jaki mam stresujący dzień.
Zaraz jadę do szpitala żeby zbadał mnie gin wiec dam Wam znać co tam jak tam.
Badałam betę ostatni raz w środę, i było Ok 1500 wiec dzisiaj GDYBY było wszystko Ok to by było około 6000 - już coś może być widać (albo i nie).
Trzymajcie kciuki.
Jutro pójdę napewno na betę, w środę tez.
Dawaj znać koniecznie.
Trzymam kciuki🍀✊🏼.

Do bety dołóż proga koniecznie.
 
reklama
U mnie w diagnostyce jest tak, że ciężarne wchodzą co 3 osobę 😉 w niektórych laboratoriach mają po prostu pierwszeństwo.
No wiem, wiem, ale karty ciąży nie ma jeszcze.
Ostatnio babcie zrobiły jatkę, gdy jeden z panów oburzył się, że ciężarną w widocznej ciąży nie wpuszczają 🙄.

Coś tam krzyczały, że nad nimi nikt się nie użalał.
Ot, taka solidarność jajników.
 
Do góry