reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Hej dziewczyny, ja dzisiaj jestem bardzo cicho bo niestety ale wczoraj nocy obudziłam się, poszlam siku a w toalecie ukazała się średnia ilości świeżej czerwonej krwi w toalecie i na papierze (zdziwiło mnie to, bo nic nie bolało) wiec nie muszę Wam mówić chyba jaki mam stresujący dzień.
Zaraz jadę do szpitala żeby zbadał mnie gin wiec dam Wam znać co tam jak tam.
Badałam betę ostatni raz w środę, i było Ok 1500 wiec dzisiaj GDYBY było wszystko Ok to by było około 6000 - już coś może być widać (albo i nie).
Trzymajcie kciuki.
Jutro pójdę napewno na betę, w środę tez.
Ola trzymam kciuki najmocniej jak mogę 🤍🤍🤍🤍🤍🤍 melduj nam
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dzisiaj jestem bardzo cicho bo niestety ale wczoraj nocy obudziłam się, poszlam siku a w toalecie ukazała się średnia ilości świeżej czerwonej krwi w toalecie i na papierze (zdziwiło mnie to, bo nic nie bolało) wiec nie muszę Wam mówić chyba jaki mam stresujący dzień.
Zaraz jadę do szpitala żeby zbadał mnie gin wiec dam Wam znać co tam jak tam.
Badałam betę ostatni raz w środę, i było Ok 1500 wiec dzisiaj GDYBY było wszystko Ok to by było około 6000 - już coś może być widać (albo i nie).
Trzymajcie kciuki.
Jutro pójdę napewno na betę, w środę tez.
Trzymamy kciuki Kochana. ❤️
Daj znać po konsultacji lekarza!
Zrób też koniecznie progesteron, tak jak dziewczyny radzą 😘
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj jestem bardzo cicho bo niestety ale wczoraj nocy obudziłam się, poszlam siku a w toalecie ukazała się średnia ilości świeżej czerwonej krwi w toalecie i na papierze (zdziwiło mnie to, bo nic nie bolało) wiec nie muszę Wam mówić chyba jaki mam stresujący dzień.
Zaraz jadę do szpitala żeby zbadał mnie gin wiec dam Wam znać co tam jak tam.
Badałam betę ostatni raz w środę, i było Ok 1500 wiec dzisiaj GDYBY było wszystko Ok to by było około 6000 - już coś może być widać (albo i nie).
Trzymajcie kciuki.
Jutro pójdę napewno na betę, w środę tez.
Rany, oby to tylko fałszywy alarm 🙏 trzymam kciuki żeby było dobrze. Może to jakiś krwiaczek tylko 😉 tulę mocno
No wiem, wiem, ale karty ciąży nie ma jeszcze.
Ostatnio babcie zrobiły jatkę, gdy jeden z panów oburzył się, że ciężarną w widocznej ciąży nie wpuszczają 🙄.

Coś tam krzyczały, że nad nimi nikt się nie użalał.
Ot, taka solidarność jajników.
Ja w poprzedniej ciąży też się najpierw cykałam, szczególnie, że po mnie bardzo długo nie było widać, że jestem w ciąży. Trzeba olać spojrzenia i komentarze innych i korzystać ze swoich przywilejów. Teraz nie będę czekać aż brzuch będzie widoczny tylko od pierwszego badania będę informować, że jestem w ciąży i pytać za kim jestem w kolejce. Karty ciąży nikomu nie pokazujesz przecież 😉
 
Rany, oby to tylko fałszywy alarm 🙏 trzymam kciuki żeby było dobrze. Może to jakiś krwiaczek tylko 😉 tulę mocno

Ja w poprzedniej ciąży też się najpierw cykałam, szczególnie, że po mnie bardzo długo nie było widać, że jestem w ciąży. Trzeba olać spojrzenia i komentarze innych i korzystać ze swoich przywilejów. Teraz nie będę czekać aż brzuch będzie widoczny tylko od pierwszego badania będę informować, że jestem w ciąży i pytać za kim jestem w kolejce. Karty ciąży nikomu nie pokazujesz przecież 😉
Jak już dostanę pierwsze skierowanie od ginekologa na badania, to już wtedy zacznę korzystać ze swoich przywilejów 🙂.
 
Laski…ja jestem wykończona, ta ciaza ( moja 4 ) tak mnie tyra od samego początku, ze ja sama siebie nie poznaje i swojego ciała 🙄🫣 jutro oczywiście idę do swojego lekarza rodzinnego, ale to wszystko pojawiło mi sie od wczoraj i swędzi i taka jakby biała ropa była w środku i mam to tylko na dekolcie, całe piersi, plecy na gorze , a na twarzy swędzi i piecze i strasznie suche to jest 😳 Chyba sie kończę 🤔😂
A nie uczulilo Cię coś?
 
Ok, najwyraźniej wszczęłam fałszywy alarm ❤️ a wasze kciuki zadziałały ❣️
bo widać pęcherzyk wewnątrzmacicznie wiec można powiedzieć ze stres z cp znika. Dodatkowo wielkość pęcherzyka odpowiada idealnie temu, jakie ja mam wyliczenia odnośnie czasu ciąży. Miałam również badana palpacyjnie chyba szyjkę macicy, która została określona jako „twarda” wiec to tez Ok.
Dziewczyny, ja robiłam betę 3 razy i za każdym razem robiłam z progesteronem, który był w normie. Moje wcześniej wyniki (jutro tez robię):
Beta-HCG
21.02 42,7 mlU/ml
27.02 683 mlU/ml
01.03 1533 mlU/ml
Progesteron
21.02 35 ng/ml
27.02 29,8 ng/ml
01.03 32,2 ng/ml
Dodatkowo od środy biorę duphaston. Wiec raczej nie mam problemu z niskim progesteronem.

Mam zbadać jeszcze homocysteine oraz zrobić posiew i badanie ogólne moczu. Zrobię również tez podstawowy pakiet badań dla kobiet w ciąży.

A na koniec zostawiam wam foteczke z usg ❤️ moja pierwsza. Następna wizytę u gina mam 15 marca i już powinno być słychać serducho
 

Załączniki

  • IMG_0786.jpeg
    IMG_0786.jpeg
    159,2 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Laski…ja jestem wykończona, ta ciaza ( moja 4 ) tak mnie tyra od samego początku, ze ja sama siebie nie poznaje i swojego ciała 🙄🫣 jutro oczywiście idę do swojego lekarza rodzinnego, ale to wszystko pojawiło mi sie od wczoraj i swędzi i taka jakby biała ropa była w środku i mam to tylko na dekolcie, całe piersi, plecy na gorze , a na twarzy swędzi i piecze i strasznie suche to jest 😳 Chyba sie kończę 🤔😂
ja myśle ze hormony szaleją :( ja tez mam więcej pryszczykow na twarzy i na ramionach, nie takie bolące ale na pewno więcej odkąd jest ciąża :(
 
Do góry