reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny doradźcie coś w sprawie wózka bo ostatni kupowałam 14 lat temu i jestem csłkowicie zielona w tym temacie
ja mam też problem z wyborem ale stwierdziłam że będziemy się skupiać na samej gondoli właśnie bo nie pasują mi te spacerowki które są w zestawie z tymi gondolami które chce 😆
Mamy super spacerówkę na leśne i ciężkie tereny po synku która uwielbiam. Jest gleboka, miękka, wygodna (Joie litetrax) . Ale ma pompowane koła i jest ciężka więc wiem, że spacerowke kupimy jeszcze jakaś jedna z tych lżejszych, kompaktowych 😊

Ja się rozgladam za bebetto
 
reklama
ja mam też problem z wyborem ale stwierdziłam że będziemy się skupiać na samej gondoli właśnie bo nie pasują mi te spacerowki które są w zestawie z tymi gondolami które chce 😆
Mamy super spacerówkę na leśne i ciężkie tereny po synku która uwielbiam. Jest gleboka, miękka, wygodna (Joie litetrax) . Ale ma pompowane koła i jest ciężka więc wiem, że spacerowke kupimy jeszcze jakaś jedna z tych lżejszych, kompaktowych 😊

Ja się rozgladam za bebetto
Ooo ja się zastanawiałam nad litetrax ale wzielam petite Mars street Air i się mecze z tym wózkiem odkąd go mam 🤣 chyba go sprzedam i kupię podwójny wózek na wiosnę jak młody wskoczy do spacerówki , bo Fabek będzie miał 2 lata na wiosnę to jeszcze chwile pojeździ w wózku 🙈 a teraz mam w piwnicy adamexa belisse po synu😅
 
Dziewczyny przyszły dziś do mnie leginsy ciążowe ze strony tomileggins i są rewelacyjne. Te co mam z hm i Lidla się nie umywają. Są mega wygodne i dopasowane i super materiał. Rewekacyjnnie leżą na tyłku 😀👍Wzięłam 3 pary , jedne bawełniane długie, jedne bawełniane 3/4 i jedne 3/4 z prążkowanej dzianiny i te chyba odeślę bo są dosyć grube, myśle że długie na jesień byłyby Ok, a 3/4 to bardziej na lato. Macie jakueś inne sprawdzone rzeczy ciążowe?
 
Dziewczyny przyszły dziś do mnie leginsy ciążowe ze strony tomileggins i są rewelacyjne. Te co mam z hm i Lidla się nie umywają. Są mega wygodne i dopasowane i super materiał. Rewekacyjnnie leżą na tyłku 😀👍Wzięłam 3 pary , jedne bawełniane długie, jedne bawełniane 3/4 i jedne 3/4 z prążkowanej dzianiny i te chyba odeślę bo są dosyć grube, myśle że długie na jesień byłyby Ok, a 3/4 to bardziej na lato. Macie jakueś inne sprawdzone rzeczy ciążowe?
właśnie nie bardzo sama teraz szukam czegoś bo zaczęłam wyrastać z ubrań 😅 a zamawialas typowo swój rozmiar jakby sprzed ciąży? Jest to jakoś uwzględnione? Czy brałaś rozmiar większy?
 
właśnie nie bardzo sama teraz szukam czegoś bo zaczęłam wyrastać z ubrań 😅 a zamawialas typowo swój rozmiar jakby sprzed ciąży? Jest to jakoś uwzględnione? Czy brałaś rozmiar większy?
Brałam swój rozmiar s i taki nosiłam przed ciążą. Naprawdę fajna jakość, mam czarne i jasne beżowe nic nie prześwituje super materiał. Brzuszek już mam dosyć spory taka mała piłeczka a to 23 tydzień, ale jeśli ktoś przytył tez w biodrach to może chyba spróbować rozmiar większy. U mnie jak na razie poszło tylko w brzuszek przytyłam 4 kg od początku 👍
 
Brałam swój rozmiar s i taki nosiłam przed ciążą. Naprawdę fajna jakość, mam czarne i jasne beżowe nic nie prześwituje super materiał. Brzuszek już mam dosyć spory taka mała piłeczka a to 23 tydzień, ale jeśli ktoś przytył tez w biodrach to może chyba spróbować rozmiar większy. U mnie jak na razie poszło tylko w brzuszek przytyłam 4 kg od początku 👍
Kurcze zamówiłabym sobie ale chyba nie będę ryzykować rozmiaru S... Jak są elastyczne to może ta M nie będzie za duza :D no przed ciąża nosiłam S ale w sumie spodnie to raczej takie małe M
 
Dziewczyny przyszły dziś do mnie leginsy ciążowe ze strony tomileggins i są rewelacyjne. Te co mam z hm i Lidla się nie umywają. Są mega wygodne i dopasowane i super materiał. Rewekacyjnnie leżą na tyłku 😀👍Wzięłam 3 pary , jedne bawełniane długie, jedne bawełniane 3/4 i jedne 3/4 z prążkowanej dzianiny i te chyba odeślę bo są dosyć grube, myśle że długie na jesień byłyby Ok, a 3/4 to bardziej na lato. Macie jakueś inne sprawdzone rzeczy ciążowe?
Jakby któraś nie chciała szaleć z ciążowym ciuszkami to jest obecnie promka w Lidlu na leginsy ciążowe za 15 zł ;p Link do: esmara® Legginsy ciążowe z bawełną | LIDL.PL
Wiadomo, że jakość nie jest jakaś ekstra, ale za tę cenę to parę miesięcy można polatać ;)
 
reklama
Hej, dawno mnie nie było ale trochę było zajęć, właśnie wróciłam od lekarza z USG i jest wszystko dobrze, trochę się stresowałam ale cieszey się póki co, potwierdzona dziewczynka,

A jakie macie typy dla swoich córek, bo ja kompletnie nie mam pomysłu. Oczywiście są typowania Hania, Faustyna ale jakoś tak bez przekonania,
 
Do góry