reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Mój mąż tez nie utrzymuje za bardzo kontaktu z rodzicami swoimi. Czasem ja mowie „Zadzwon do matki” a on do mnie „a ona do mnie dzwoni?!” 😅 myśle ze to mówi wszystko o ich relacji. Mi tam serio nie zależy, tak jak mówisz rodzina taka najważniejsza to mąż i dzieci:)
Mój też nie dzownil nigdy sam, a jak ona coś napsiala to nawet nie opisywał, nie oddzwaniał. Jak miał czas i ochotę odebrał jak nie to nie. Teraz nie dzowni ona też. Teść do męża sam też bez powodu nigdy nie dzownił. No ja im nie naprawie relacji, bo i tak jak coś to potem na mnie żale spływaja.
 
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Czy USG genetyczne będziecie robić na NFZ i prywatnie? Bo niektóre chodzą tak i tak prowadzić ciążę.
To jest prywatne, ale mam za darmo.

Gdyby mi się nie udało z programu dostać, to po prostu trzymałabym termin, a skierowanie na NFZ bym dostarczyła, kiedy bym tam przyszła.

Robią je dwie poradnie w mieście wojewódzkim i wojewódzki szpital ginekologiczno-położniczy, więc wyboru nie ma.
 
Aby mieć prenatalne na NFZ należy mieć rocznikowo 35 lat czy być po 35 urodzinach ? Bo czytam różne strony i nie wiem tego. Kończę 35 we wrześniu.
 
Temat teściów... Ugh.. Nerwów mi w życiu napsuli, ale od dwóch lat jakby wyciszenie i jakoś się dogadujemy w końcu. Chyba dotarło, że albo się dogadamy i nasze zdanie też będzie ważne albo będą to słabe relacje i nie chce zapeszać, ale jest ok 🙏

Wiecie co, zaczęłam się zastanawiać nad tym nifty. Jeszcze dwa tygodnie temu twierdziłam, że to strata kasy, ale jak na szali postawiłam dalsze spokojne życie naszej całej rodziny to już nie wydaje się wcale tak wiele. Będę jutro gadać o tym z lekarzem.
Krew na to pobierają gdzieś typu diagnostyka, Alab, czy są jakieś specjalne miejsca?
 
Temat teściów... Ugh.. Nerwów mi w życiu napsuli, ale od dwóch lat jakby wyciszenie i jakoś się dogadujemy w końcu. Chyba dotarło, że albo się dogadamy i nasze zdanie też będzie ważne albo będą to słabe relacje i nie chce zapeszać, ale jest ok 🙏

Wiecie co, zaczęłam się zastanawiać nad tym nifty. Jeszcze dwa tygodnie temu twierdziłam, że to strata kasy, ale jak na szali postawiłam dalsze spokojne życie naszej całej rodziny to już nie wydaje się wcale tak wiele. Będę jutro gadać o tym z lekarzem.
Krew na to pobierają gdzieś typu diagnostyka, Alab, czy są jakieś specjalne miejsca?
specjalne miejsca. Znajdziesz je na stronie Nifty 😊
Ja wiem ze niby nie trzeba jeśli wszystko będzie dobrze ale tez zrobię. Tylko mi gin mówił żeby nie iść w 10 tygodniu tylko bardziej dwunastym bo bardziej wiarygodne wyniki będą. Miałam mieć 20 kwietnia prenatalne ale jednak zmieniłam na 27, również z polecenia ginekologa. Nie wiem kiedy zrobić to Nifty 🙈 może zrobię sobie w urodziny? 24 kwietnia 😂 będzie wtedy 12+2
 
reklama
specjalne miejsca. Znajdziesz je na stronie Nifty 😊
Ja wiem ze niby nie trzeba jeśli wszystko będzie dobrze ale tez zrobię. Tylko mi gin mówił żeby nie iść w 10 tygodniu tylko bardziej dwunastym bo bardziej wiarygodne wyniki będą. Miałam mieć 20 kwietnia prenatalne ale jednak zmieniłam na 27, również z polecenia ginekologa. Nie wiem kiedy zrobić to Nifty 🙈 może zrobię sobie w urodziny? 24 kwietnia 😂 będzie wtedy 12+2
No właśnie, wiem, że jest ok, ale chyba bardzo potrzebuje tego potwierdzenia teraz...
Patrzę, że to u mojego lekarza mogę zrobić, no czad 😊
 
Do góry