reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

.

Przykro mi.. wiem jak slowa moga ranic.. ja jak pierwszym razem poronilam to uslyszalam od tesciowej ze to co mnie spotkalo jest obrzydliwe i ona by tak nie mogla… tez te slowa slysze w glowie do dzisiaj…
Bardzo mnie wtedy zraniła. Głupimi pocieszeniami. Później mieliśmy 10rocznice ślubu, a w tym samym czasie syn ma urodziny. I przyjechali teściowie i przy wszystkich gościach syna (bo to była jego impreza, rocznicy nie obchodzimy tak hucznie ) wręczył nam teść pościel z najlepszymi życzeniami bo nam dzieci dobrze wychodzą. Nie muszę mówić jaka czułam się upokorzona. Gdzie Ci wszyscy goście w większości nie wiedzieli że straciłam ciążę chwilkę wcześniej. Od tego czasu mój mąż tak się zaciął na swoich rodziców, że ich w swoim życiu nie chce. Ja zresztą ostatecznie też. Długo bym musiała opowiadać , ale wiele przykrości i naprawdę przeróżnych sytuacji przez te 16 lat przerabiałam. Mamy ich ostatecznie dość. Trzeba kiedyś powiedzieć stop i sobie nie pozwolić. Ja już nie widzę szansy na pojednanie.
 
reklama
U mnie nikt nie wie, powiem po pierwszych genetycznych. Wcześniej od rodziny dowie się pracodawca bo chce iść jak najwcześniej na L4 🤣
 
Dokaldnie. W pracy dowiedzą się jak wpadnie L4. 🤣 Też myślę, że pójdę szybko. Może już od czwartku. Jeszcze muszę to przemyśleć.
Ja na początku planowałam iść od maja, ale tak się zdenerwowałam ostatnio, że na pewno pójdę wcześniej 🤣 w piątek mam wizytę, więc po świętach powiem jak wygląda sytuacja i mam nadzieje, że to ostatnie moje 2 tygodnie 🤣
 
Z córką miałam wszytko identycznie jak u Ciebie 🙈 teraz jest zupełnie inaczej 🤣 ale zobaczymy kto „wygrał zawody”
Ja też słyszałam, że jeśli ma się w ciąży brzydką cerę to chłopak, bo kobieta zaczyna mieć więcej testosteronu. Ale, to wszytko to teorie.
No to ja słyszałam, że dziewczynki zabierają urodę, a chłopcy jej dodają.

Natomiast te przesądy i teorie są o doopę roztrzasnąć- dwie koleżanki praktycznie jednocześnie zaszły w ciąże, obie wyglądały kwitnąco i promiennie.

Jedna ma chłopca, druga dziewczynkę.
 
U mnie nie wie nikt. Jeśli będzie dobrze po wizycie powiem przed świętami moim rodzicom bo mieszkamy razem. Teściowie nie dowiedzą się na pewno długo, bo nie ma zgody między nami. Znajomi, dalsza rodzina to jak będzie widać to się dowiedzą.

Nie chcę od teściowej usłyszeć pocieszeń jak rok temu po cp. Jej słowa, że nie mam czego żałować bo nikt ciąży nie planował słyszę do dzisiaj i bolą tak samo. Albo że będę mogła przynajmniej na wakacje lecieć. Oj nie. Nawet myślę, że wcale się nie dowiedzą dopiero jak się urodzi.
jak tak można powiedzieć, że nie ma czego żałować bo ciąża nieplanowana?!
 
reklama
jak tak można powiedzieć, że nie ma czego żałować bo ciąża nieplanowana?!
Dla niej nie planowana. Zaskoczenie że mając już dziecko 5 i 7 letnie nagle ciąża. Co najmniej jakbym miała z nimi ilość dzieci ustalać. Okropni ludzie. Takie historie bym tu mogła z nimi opowiedzieć , że aż się włos jeży.

Dlatego nie uczestniczą w naszym życiu. I to się nie zmieni. Bo za każdym razem gdy nam serce miękło po jakiejś akcji, czuli się coraz pewniejsi i coraz to nowe szpile nam wbijali. Więc teraz już szansy nie będzie. Dodam jeszcze, że gdy zaszłam w pierwszą ciążę z najstarszym dzieckiem to pojechaliśmy do nich po 3 latach nie odzywania się właśnie bo nas ruszyło że będą mieć wnuka. I to był błąd.
 
Do góry