reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dlatego ja kupiłam dysona przeznaczonego do zbierania sierści :) bo tez nie radzę sobie z sierścią swojego potwora.

Mi tez lecą jak głupie 🙄 do końca ciąży to łysa zostane 😩
Nie nie nie. Przyjdzie taki moment w ciąży, że włosy przestaną wypadać i zaczną rosnąć nowe. Na czas ciąży będą w uśpieniu 😏
 
reklama
dziewczyny, u was sie sprawdziły te przesady odnośnie płci, że brzuch okrągły na dziewczynke, szpiczasty na chłopaka, wypryski i słodkie na córkę itd?
 
u mnie poprzednim razem te przesady sie nie sprawdzily. Z corka mialam brzuszek malutka pileczke, ladnie wygladalam i mdlosci ani wymiotow nie bylo, za to sprawdzilo sie metoda owulacji, ze kilka dni przed oraz chinski kalendarz plci 😜😆 naromiast drugim razem mialam okropne mdlosci i wymioty, a byl chopiec. I znow sprawdzial sie metoda owulacji że w tym dniu. Niestety poronilam w 17 tygodniu. Zobaczymy jak bedzie teraz 🙃 z chinskiego kalendarza wychodzi coreczka i bylabym bardzo szczesliwa jak by sie sprawdzilo 😊
 
Ja nie wiem nie wnikalam w to nigdy ale przy córce pochłanialam ogromne ilości czekolady i tak mnie na cole cisnęło strasznie 😀
 
u mnie poprzednim razem te przesady sie nie sprawdzily. Z corka mialam brzuszek malutka pileczke, ladnie wygladalam i mdlosci ani wymiotow nie bylo, za to sprawdzilo sie metoda owulacji, ze kilka dni przed oraz chinski kalendarz plci 😜😆 naromiast drugim razem mialam okropne mdlosci i wymioty, a byl chopiec. I znow sprawdzial sie metoda owulacji że w tym dniu. Niestety poronilam w 17 tygodniu. Zobaczymy jak bedzie teraz 🙃 z chinskiego kalendarza wychodzi coreczka i bylabym bardzo szczesliwa jak by sie sprawdzilo 😊
Bardzo mi przykro, ze poronilas na tak późnym etapie :( Można wiedzieć co było powodem ?

Trzymam ogromnie kciuki, zeby teraz się udało ❤️
 
dziewczyny, u was sie sprawdziły te przesady odnośnie płci, że brzuch okrągły na dziewczynke, szpiczasty na chłopaka, wypryski i słodkie na córkę itd?
W sumie brzuch miałam okrągły jak piłka, ale jadłam sporo ostrych i pikantnych rzeczy. W lodówce musiałam mieć paprykarz szczeciński i pasztet pomidorowy 😂 Natomiast sprawdził się kalendarz chiński 😂
 
Mi tez nie działało forum i tez miałam dziwne sny. Snilo mi się ze miałam plamienie ze skrzepami jak byłam na egzotycznych wakacjach. Jak otworzyłam oczy to od razu biegłam do łazienki zobaczyć czy wszytsko ok

@minnieee ja ostatnio miałam ochote na amino grzybowa i mąż spełnił moje marzenie 🤣 a tez nie jadłam meeeega długo takich zupek
 
Nie nie nie. Przyjdzie taki moment w ciąży, że włosy przestaną wypadać i zaczną rosnąć nowe. Na czas ciąży będą w uśpieniu 😏
Prawda. W poprzedniej ciąży miałam super włosy. Za to jak po porodzie zaczęły wypadać to myślałam, że łysa będę 🙈
dziewczyny, u was sie sprawdziły te przesady odnośnie płci, że brzuch okrągły na dziewczynke, szpiczasty na chłopaka, wypryski i słodkie na córkę itd?
Ja zaczęłam pochłaniać słodkie w poprzedniej ciąży, a wcześniej jadłam baaaardzo rzadko, no i mam córkę. Ale czy to była kwestia płci czy tego, że mi się zwiększyło zapotrzebowanie energetyczne.. 🤷 kalendarz chiński się sprawdził. Jeszcze sobie wmawiałam dziewczynkę przez to, że miała szybszy puls, a gdzieś kiedyś wyczytałam, że szybszy puls jest u dziewczynek, a u chłopców wolniejszy 😁
 
reklama
Prawda. W poprzedniej ciąży miałam super włosy. Za to jak po porodzie zaczęły wypadać to myślałam, że łysa będę 🙈

Ja zaczęłam pochłaniać słodkie w poprzedniej ciąży, a wcześniej jadłam baaaardzo rzadko, no i mam córkę. Ale czy to była kwestia płci czy tego, że mi się zwiększyło zapotrzebowanie energetyczne.. 🤷 kalendarz chiński się sprawdził. Jeszcze sobie wmawiałam dziewczynkę przez to, że miała szybszy puls, a gdzieś kiedyś wyczytałam, że szybszy puls jest u dziewczynek, a u chłopców wolniejszy 😁
Po porodzie jak mi nie pykło z kp to brałam przez 3 miesiące Biotebal max i jakoś ten okres przetrwałam, a po jakimś czasie rozpoczęłam kolejne starania i znów brałam różne suple więc włosy się utrzymały :)
 
Do góry