reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Może macica uciska pęcherz.
W sumie to jeden z objawów pierwszego trymestru- częste sikanie. I dość powszechne.
Jak nie piecze, to ok.
Żurawinę prewencyjnie warto brać.
tzn wiem, ze ba początku się częściej siusi u odddaje, miałam to samo cały czas ;)
Tylko od wczoraj wieczora mam taki dziwny ucisk i muszę dosłownie co chwile do toalety ( a znam ten „ucisk” wlasnie z wcześniejszych zapaleń 2 razy miałam ) także myśle, ze to raczej niestety to :(
No nic w poniedziałek idę na badania i pewnie coś w tym moczu wyjdzie niestety :( jak mnie coś do poniedziałku będzie niepokoić to się zaraz pod drodze udam do mojej ginekolog
 
reklama
Dziewczyny, zobaczcie w sinsay jest taki fajny zestaw za grosze - może się przydać do torby do szpitala żeby nie brać całego majdanu :) żel pod prysznic, szampon i krem do twarzy na te 2-4 dni sie tu spokojnie zmieszczą :) a i później na jakieś wyjazdy tez się taki zestaw przyda.
Mam podobny z rossmana, ale ten jakiś kurde ładniejszy 😃
 
@Kylyyy1408 też tak mam i też wczoraj kupiłam ten sok z żurawiny bo przed ciążą dosyć często miałam zapalenia ... W poprzedniej ciąży też mi się kilka razy przypaletalo ....
 
@Kylyyy1408 też tak mam i też wczoraj kupiłam ten sok z żurawiny bo przed ciążą dosyć często miałam zapalenia ... W poprzedniej ciąży też mi się kilka razy przypaletalo ....
Oh porażka, uciążliwe to jest bo (przynajmniej mi) cały czas towarzyszy takie głupie uczucie, ciężko opisać tez tak masz ? Najgorzej jak usiądę taka oparta albo leżę w sensie wtedy najbardziej czuje, jak chodzę i coś robię to mniej
 
Ja wczoraj tez kupiłam sok z żurawiny, po naszych rozmowach 🙈 uznałam ze nie zaszkodzi, a jednego shota mogę się dziennie napić :) ale nic mi nie jest
 
A co myślicie o Cybex balios s lux 2 w 1 😛 czytam właśnie ze dobre są w każdy tereny i tez super sobie radzą na wakacjach,dużo ludzi ponoć kupuje same spacerówki bo są super 🧐
 
reklama
Do góry