reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Ja dzisiaj byłam zwieźć mocz do badania . Musiałam się dostać do innego miasta bo tutaj na zadupiu w sobotę nieczynne.
Wracając dostałam mandat za prędkość, także super się dzień zaczął.
Pamietam ze 1 bete tez robiłam w sobotę i na wynik musiałam czekać do poniedziałku , gdzie z moczu wyniki mam już dzisiaj 🤷‍♀️
 
reklama
Robiłam przy pierwszej becie, tydzień temu we wtorek, i było 1.41
To sprawdź za 3-4 tygodnie i jak będzie za wysokie to wtedy dzwon do endo :) do mojej lekarki są zapisy na koniec maja/czerwiec a jak zadzwoniłam na recepcję i powiedziałam, ze ciąża to znaleźli mi termin od ręki, wiec ogólnie jest to istotny powód do konsultacji.
 
nie to nie jest na receptę we wcześniejszej ciąży brałam i teraz też już kupiłam
A czyli po prostu wiesz ze bezpieczny w ciąży, to dobrze.
Mi powiedziano zeby robić sobie delikatnie ciepłe okłady a teraz czytam ze absolutnie żadnych okładów 🤯 Jezu na głowę można dostać. Narzeczony mi już termofor zrobił ale zrezygnuje z tego.
 
3 w 1 ma gorsze foteliki. a fotelik powinien być z atestami. my na pewno kupujemy isofix. i chyba zacznę od gondoli, a później dokupię spacerówkę. na gondolę mniej kasy przeznaczę niż na spacerówkę. i później będzie w Google fraza "ranking spacerowek" żeby wybrać dobrą jakościowo w przystępnej cenie
Polecam wszystkim grupę na fb „wózkowe porady - gdy nie wiesz jaki wózek wybrać” :)

no wy tak... ale później sobie odbijecie. ogólnie przed porodem warto się bzykac kilka razy dziennie, przyspiesza poród ;)
Oj nie ma reguły z przyspieszaniem porodu. Ja umylam okna, łaziłam na spacery, po schodach, byl seks, masaz sutków, ananas, ostre żarcie.. No wszystko i miałam wywoływany poród po terminie🙃

Zazdroszczę Wam tych usg, ja idę 7 kwietnia na pierwsze i nie wiem czego się spodziewać. Właściwe czuje się jakby tych dzieci było więcej w tym brzuchu, aż to jest niemożliwe żeby jedno dziecko takie zamieszanie ze mną robiło 🤣🙈
Tez ide 7.04! Który będziesz wtedy miała tydzień?:)
 
reklama
Do góry