reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Też nie jest to zły pomysł,tez właśnie rozważam czy nie wydać mniej na gondole i później kupić jakąś fajną spacerówkę 🙈 albo tez myślałam żeby kupić gondole razem z spacerówką ale większa uwagę zwrócić na spacerówkę niż gondole 😝 mam spory mętlik dobrze ze jeszcze czas na decyzje
chociaż przyznam szczerze, że jak zobaczyłam junama diamond, to zrobiło mi mętlik w głowie. jest piękny i wygląda na bardzo dobry jakościowo... teraz żałuję, że jestem na tym forum, bo to tutaj usłyszałam o tym wózku. a tak się przewija często, że musiałam sprawdzić czym się zachwycacie 🙈🙈
 
reklama
chociaż przyznam szczerze, że jak zobaczyłam junama diamond, to zrobiło mi mętlik w głowie. jest piękny i wygląda na bardzo dobry jakościowo... teraz żałuję, że jestem na tym forum, bo to tutaj usłyszałam o tym wózku. a tak się przewija często, że musiałam sprawdzić czym się zachwycacie 🙈🙈
Bo jest, czym się zachwycać.

Ja go już chciałam przy pierwszej, poronionej ciąży. I nie zmieniło mi się,
Ma być ten i tylko ten.
 
Ja na pewno chcę wózek 2w1.

Na 3w1 nawet nie patrzę. Fotelik ma być porządny. I absolutnie nie z żadnego OLX, tylko nówka.
Chyba nakręcę męża na Maxi Cosi.
oj tak, fotelik nowiutenki. nie będę ryzykować. niewiadomo ile lat używany przez kogoś, a po kilku latach traci właściwości i się zbija
 
Dzień dobry, miłej soboty 🥰
Jak jesteśmy w temacie wózków to mi bardzo podoba się Bebetto Luca Pro i jest w miarę przystępny cenowo. Teoretycznie dziadkowie zaoferowali, że kupią wózek ale nie chciałabym ich zbytnio naciągać + jak wiele z was tu pisze, nastawiam się później na zakup porządnej spacerówki 😁 No i fotelik, na tym również nie zamierzamy oszczędzać.
Czy ktoś z was planuje zakup bazy pod fotelik? Zastanawiam się czy warto, ale chyba tak, bo dla mnie to będzie duża wygoda aby go na szybko wpiąć. Dość dużo jeździmy, a nie będę się martwić czy na pewno dobrze zabezpieczyłam ten fotelik pasami 🤔

Edit: pomyliłam nazwy wózka 🤣 Bebetto Flavio Pro a nie Luca
 
Ostatnia edycja:
@OlaFasola1234, bardzo się cieszę.
Takie wieści z wizyt, to ja mogę na okrągło czytać 😍.

Na szczęście od zeszłej soboty skończyło się to wstawianie pomiędzy 3 a 4.
Budzę się tak, jak normalnie między 6:30-7:00.
Za to sny mam tak realistyczne i to śnią mi się całe historie.

Dziś z rana weszłam w wózki i ten nasz, który chcemy to Junama Diamond czarno-złoty.
Przepadłam.
bardzo ładnie wygląda 😍 mi się bardzo podobają ciemna zieleń taka butelkowa wózków z tego co zauważyłam 😜 i raczej bardziej bym chciała taki skromniejszy wózeczek żeby aż tak w oczy nie nie rzucał ale nie zmienia faktu ze bardzo ładnie wyglada ten który chcesz 👍😀
 
reklama
Dzień dobry, miłej soboty 🥰
Jak jesteśmy w temacie wózków to mi bardzo podoba się Bebetto Luca Pro i jest w miarę przystępny cenowo. Teoretycznie dziadkowie zaoferowali, że kupią wózek ale nie chciałabym ich zbytnio naciągać + jak wiele z was tu pisze, nastawiam się później na zakup porządnej spacerówki 😁 No i fotelik, na tym również nie zamierzamy oszczędzać.
Czy ktoś z was planuje zakup bazy pod fotelik? Zastanawiam się czy warto, ale chyba tak, bo dla mnie to będzie duża wygoda aby go na szybko wpiąć. Dość dużo jeździmy, a nie będę się martwić czy na pewno dobrze zabezpieczyłam ten fotelik pasami 🤔
obrotową bazę isofixa 😍 wygodne
 
Do góry