reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny a macie takie jakby twardnienia brzucha? Czasem w nocy się zdarza, że budzę się bo czuje jak mi brzuch twardnieje 🫣 biorę luteinę 2x dziennie, ale zastanawiam się czy powinnam to skonsultować z lekarzem 😩
ja nie mam. mama moja miała w drugiej ciąży, różnica między nami 14 lat, więc dobrze pamiętam, tylko nie wiem w którym trymestrze i lekarz mówił, że to nie jest dobre. i wtedy w domu nic nie robiła. chyba pierwszy trymestr to był i groziło jej poronienie, bo wtedy dostała duphaston i się uspokoiło.
 
reklama
Dziewczyny a macie takie jakby twardnienia brzucha? Czasem w nocy się zdarza, że budzę się bo czuje jak mi brzuch twardnieje 🫣 biorę luteinę 2x dziennie, ale zastanawiam się czy powinnam to skonsultować z lekarzem 😩
W necie znalazłam, że jeśli brzuch twardnieje na początku ciąży i nie ma plamień, to prawdopodobnie za dużo aktywności, zaburzenia elektrolitowe lub rozciągające się więzadła. ale trzeba poinformować lekarza, żeby on ustalił przyczynę
 
W necie znalazłam, że jeśli brzuch twardnieje na początku ciąży i nie ma plamień, to prawdopodobnie za dużo aktywności, zaburzenia elektrolitowe lub rozciągające się więzadła. ale trzeba poinformować lekarza, żeby on ustalił przyczynę
No właśnie zapomniałam kupić sobie magnez i już łykać. Pomaga przy późniejszych bólach.
 
W necie znalazłam, że jeśli brzuch twardnieje na początku ciąży i nie ma plamień, to prawdopodobnie za dużo aktywności, zaburzenia elektrolitowe lub rozciągające się więzadła. ale trzeba poinformować lekarza, żeby on ustalił przyczynę
dziękuje za odpowiedz. Skonsultuje to w takim razie ze swoim lekarzem
 
Dzień dobrek 🤗 ja tak samo jak i wy słabo noc przespałam,3 razy budziłam się na sikuu biegiem oczywiście jak zawsze 😂 a jak już zasnęłam to śniły mi się małe kocięta 🤔 obudziłam się to od razu do narzeczonego ze musimy kotka kupić bo tak mnie zauroczyły te kotki 😂 obudziłam się o 5 rano i przeglądałam z godzinę wózki i powiem wam ze tyle tego jest ze masakra🫣 nie mam pojęcia kompletnie czy lepiej kupować później samą gondole czy 3 w 1 .. słyszałam opinie ze lepiej kupić gondole osobno i spacerówkę już później porządna taką jaką się chce bo wiadomo ze spacerówki dłużej się używa niż gondoli ale sama nie wiem,przeraża mnie to ze tyle tego jest ..
 
Dzień dobrek 🤗 ja tak samo jak i wy słabo noc przespałam,3 razy budziłam się na sikuu biegiem oczywiście jak zawsze 😂 a jak już zasnęłam to śniły mi się małe kocięta 🤔 obudziłam się to od razu do narzeczonego ze musimy kotka kupić bo tak mnie zauroczyły te kotki 😂 obudziłam się o 5 rano i przeglądałam z godzinę wózki i powiem wam ze tyle tego jest ze masakra🫣 nie mam pojęcia kompletnie czy lepiej kupować później samą gondole czy 3 w 1 .. słyszałam opinie ze lepiej kupić gondole osobno i spacerówkę już później porządna taką jaką się chce bo wiadomo ze spacerówki dłużej się używa niż gondoli ale sama nie wiem,przeraża mnie to ze tyle tego jest ..
3 w 1 ma gorsze foteliki. a fotelik powinien być z atestami. my na pewno kupujemy isofix. i chyba zacznę od gondoli, a później dokupię spacerówkę. na gondolę mniej kasy przeznaczę niż na spacerówkę. i później będzie w Google fraza "ranking spacerowek" żeby wybrać dobrą jakościowo w przystępnej cenie
 
@OlaFasola1234, bardzo się cieszę.
Takie wieści z wizyt, to ja mogę na okrągło czytać 😍.

Na szczęście od zeszłej soboty skończyło się to wstawianie pomiędzy 3 a 4.
Budzę się tak, jak normalnie między 6:30-7:00.
Za to sny mam tak realistyczne i to śnią mi się całe historie.

Dziś z rana weszłam w wózki i ten nasz, który chcemy to Junama Diamond czarno-złoty.
Przepadłam.
 
3 w 1 ma gorsze foteliki. a fotelik powinien być z atestami. my na pewno kupujemy isofix. i chyba zacznę od gondoli, a później dokupię spacerówkę. na gondolę mniej kasy przeznaczę niż na spacerówkę. i później będzie w Google fraza "ranking spacerowek" żeby wybrać dobrą jakościowo w przystępnej cenie
Też nie jest to zły pomysł,tez właśnie rozważam czy nie wydać mniej na gondole i później kupić jakąś fajną spacerówkę 🙈 albo tez myślałam żeby kupić gondole razem z spacerówką ale większa uwagę zwrócić na spacerówkę niż gondole 😝 mam spory mętlik dobrze ze jeszcze czas na decyzje
 
reklama
Heeeej! No cóż, jestem bardzo szczęśliwa i wizyta była mocno wzruszająca, troszke łezki poleciały. Wszystko jest w porządku, główka, raczki, nóżki są, serce bije i to nawet 160 bpm. Nawet mam nagrane jak się zarodek rusza. No cudo poprostu. Jeśli chodzi o długość, to ma 2,3 cm. Według moich obliczeń dzisiaj 8+6 ale według usg 9+0 (jeden dzień starszy) wiec wszystko wszystko dobrze. Mam założona kartę ciąży. A teraz tylko cierpliwości mi będzie trzeba, bo dopiero 27 kwietnia mam iść na prenatalne a do mojego gina 28. Nie wiem jak wytrzymam miesiąc xd
Mój dzidziutek mocno trzyma kciuki za resztę gromadki ❤️
Boziu jaki duży dzidziuś 🥹❤️ cudowne wieści, ogromnie się ciesze i mam nadzieje, ze za tydzień w czwartek usłyszę to samo 😭❤️
 
Do góry