reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Heeeej! No cóż, jestem bardzo szczęśliwa i wizyta była mocno wzruszająca, troszke łezki poleciały. Wszystko jest w porządku, główka, raczki, nóżki są, serce bije i to nawet 160 bpm. Nawet mam nagrane jak się zarodek rusza. No cudo poprostu. Jeśli chodzi o długość, to ma 2,3 cm. Według moich obliczeń dzisiaj 8+6 ale według usg 9+0 (jeden dzień starszy) wiec wszystko wszystko dobrze. Mam założona kartę ciąży. A teraz tylko cierpliwości mi będzie trzeba, bo dopiero 27 kwietnia mam iść na prenatalne a do mojego gina 28. Nie wiem jak wytrzymam miesiąc xd
Mój dzidziutek mocno trzyma kciuki za resztę gromadki ❤️
 

Załączniki

  • IMG_0927.jpeg
    IMG_0927.jpeg
    91,2 KB · Wyświetleń: 113
Heeeej! No cóż, jestem bardzo szczęśliwa i wizyta była mocno wzruszająca, troszke łezki poleciały. Wszystko jest w porządku, główka, raczki, nóżki są, serce bije i to nawet 160 bpm. Nawet mam nagrane jak się zarodek rusza. No cudo poprostu. Jeśli chodzi o długość, to ma 2,3 cm. Według moich obliczeń dzisiaj 8+6 ale według usg 9+0 (jeden dzień starszy) wiec wszystko wszystko dobrze. Mam założona kartę ciąży. A teraz tylko cierpliwości mi będzie trzeba, bo dopiero 27 kwietnia mam iść na prenatalne a do mojego gina 28. Nie wiem jak wytrzymam miesiąc xd
Mój dzidziutek mocno trzyma kciuki za resztę gromadki ❤️
Cudowna wiadomość! Rośnij dzidziutku ❤️
 
No to kolacyjka 😂🐷
Ja nie wiem jak wy macie na to wszystko ochotę. Moje produkty ograniczyły się do swej wiejskiego, jajko pomidor i wędlina chleb , dzisiaj zjadłam pierogi i brokuła schudłam już 3 kg... Jak przychodzi do kolacji to ja śpię a jak się budzę to nawet mi się nie chce jeść. Mięsa nie jadłam już tydzień bo jak zjem to zaraz 🤢
 
Heeeej! No cóż, jestem bardzo szczęśliwa i wizyta była mocno wzruszająca, troszke łezki poleciały. Wszystko jest w porządku, główka, raczki, nóżki są, serce bije i to nawet 160 bpm. Nawet mam nagrane jak się zarodek rusza. No cudo poprostu. Jeśli chodzi o długość, to ma 2,3 cm. Według moich obliczeń dzisiaj 8+6 ale według usg 9+0 (jeden dzień starszy) wiec wszystko wszystko dobrze. Mam założona kartę ciąży. A teraz tylko cierpliwości mi będzie trzeba, bo dopiero 27 kwietnia mam iść na prenatalne a do mojego gina 28. Nie wiem jak wytrzymam miesiąc xd
Mój dzidziutek mocno trzyma kciuki za resztę gromadki ❤️
Jaki piękny mały człowiek 😍
 
reklama
Dziewczyny a macie takie jakby twardnienia brzucha? Czasem w nocy się zdarza, że budzę się bo czuje jak mi brzuch twardnieje 🫣 biorę luteinę 2x dziennie, ale zastanawiam się czy powinnam to skonsultować z lekarzem 😩
 
Do góry