reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Szczerze mówiąc, zawsze myślałam, że te przywileje są dla kobiet w zaawansowanej ciąży... tzn. widocznej ;-) W każdym razie na takim etapie, na jakim jestem, raczej nie przyszłoby mi do głowy, by z nich korzystać 🤷‍♀️
U mnie w labie pierwszeństwo w ciąży mają kobiety w ciąży, ale po 1 trymestrze 😅 nie wiem jaki ma to sens, na szczęście ja już mam takie relacje z tymi paniami, ze przyjmują mnie poza kolejnością przed wszystkimi. Nie przeszkadza mi aż tak mocno czekanie, ale jak stoi za mną w kolejce jakiś gruźlik i kaszle mi w szyje to mnie bierze 🤢
Startowałam z wagi 70kg przy 160. Także niezła 🐷
Mam 160cm i wazę 77kg, nie czuję się świnią… 😶
 
Co do wyprawki to my pewnie większość kupimy jednorazowo 🙈 żeby nie latać po dziesięć razy. Wiem tylko, ze wózek musze zamówić wcześniej, bo się czeka 🙄 a takto dostawkę do lozka, przewijak i inne pierdoly kupimy za jednym podejściem, nie wiem jeszcze czy zdecydujemy się dostawiać pokój, ale jeśli tak to wtedy większość mebli tez pewnie kupimy na raz.
 
Ja chyba nie będę szalała z wyprawka.

Mam już mój ulubiony element czyli chustę do noszenia.

Będę kupować ubranka.

Pozostaje wanienka, wózek i fotelik ale na to mam już odłożone…

Butelek nie kupuje bo zamierzam karmić piersią, a przy poprzedniej dwójce nie używałam butelki do 6 miesiąca życia dziecka.
 
reklama
Do góry