reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny czy Wam tez tak szybko ta ciaza leci? Dopiero co robiłam testy, a juz za tydzień będzie 3 miesiąc ciąży 🥹😱🤰🏼
 

Załączniki

  • EF8C1F91-6393-4B8F-B0B1-A5C1D6E074DB.png
    EF8C1F91-6393-4B8F-B0B1-A5C1D6E074DB.png
    31,7 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Dziewczyny czy Wam tez tak szybko ta ciaza leci? Dopiero co robiłam testy, a juz za tydzień będzie 3 miesiąc ciąży 🥹😱🤰🏼
Tydzień za tygodniem i zaraz będzie listopad 😱 mnie dziś na badaniach babka pyta który tydzień i jak powiedziałam, że 9 to sama byłam w szoku, że zaraz już 25 % za mną 🤯
Ja dzisiaj mam dzień rozwożenia dzieciaków na różne zajęcia. A jest mi tak strasznie niedobrze 🤢🤢🤢

To chyba jak narazie najbardziej kryzysowy dzień dla mnie.
Nie chcę robić nadziei, ale po moim takim najbardziej kryzysowym dniu mdłości na drugi dzień ustąpiły 🙏 nadal są, ale już nie takie silne.
 
Mi czas leci powoli ale to pewnie dlatego, że do połowy maja nie będę w stanie się cieszyć ciążą i najchętniej bym przespała ten czas... Chociaż o czym ja mówię... Nawet nie wiem czy w czwartek zobaczę zarodek bo plamienia nadal są, bóle brzucha przez większą część doby też...
 
Mi też czas bardzo szybko leci... Najgorsze jest to, że bardzo źle się czuję. I mdłości, i brak apetytu tzn.mam taki stan, że coś bym zjadła, ale na myśl o wszystkim mnie mdli...wczoraj na kolację mogłam zjeść jedynie rzodkiewkę i banana. Reszta była absolutnie bleeeee. Poza tym nie mam na nic siły. Najchętniej leżałbym całe dnie. Oczywiście chodzę pracy, ale po kilku godzinach w szkole przychodzę i padam. Nie poznaję samej siebie.
Czy to minie? Proszę, napiszcie, że odzyskam swoją dawną energię.
 
Mi też czas bardzo szybko leci... Najgorsze jest to, że bardzo źle się czuję. I mdłości, i brak apetytu tzn.mam taki stan, że coś bym zjadła, ale na myśl o wszystkim mnie mdli...wczoraj na kolację mogłam zjeść jedynie rzodkiewkę i banana. Reszta była absolutnie bleeeee. Poza tym nie mam na nic siły. Najchętniej leżałbym całe dnie. Oczywiście chodzę pracy, ale po kilku godzinach w szkole przychodzę i padam. Nie poznaję samej siebie.
Czy to minie? Proszę, napiszcie, że odzyskam swoją dawną energię.
Ja mam tak samo, jakby ktoś wysysał ze mnie energię. Mogłabym cały dzień na zmianę leżeć i spać. Mam nadzieję, że odżyjemy w kolejnym trymestrze bo inaczej będzie ciężko 🥴
 
reklama
Mi też czas bardzo szybko leci... Najgorsze jest to, że bardzo źle się czuję. I mdłości, i brak apetytu tzn.mam taki stan, że coś bym zjadła, ale na myśl o wszystkim mnie mdli...wczoraj na kolację mogłam zjeść jedynie rzodkiewkę i banana. Reszta była absolutnie bleeeee. Poza tym nie mam na nic siły. Najchętniej leżałbym całe dnie. Oczywiście chodzę pracy, ale po kilku godzinach w szkole przychodzę i padam. Nie poznaję samej siebie.
Czy to minie? Proszę, napiszcie, że odzyskam swoją dawną energię.
Tez chciałabym to od kogoś usłyszeć naprawdę. Ja co prawda jestem już w domu na zwolnieniu, ale zawsze gdy miałam trochę wolnego ( urlop czy zmiana pracy np ) miałam wszystko zaplanowane, każde sprzątanie ( mam duże mieszkanie jak na blok ) mycie okien, planowanie wystroju świątecznego. To było dla mnie coś super i odprezalo mnie to 🥲
Teraz? Teraz nic mi się nie chce, z ledwością idę do warzywniaka i biedronki która mam 150 m od domu, ugotuje obiad, „ogarnę” z wierzchu chatę i to na tyle, bateria rozładowana i muszę się położyć 🤷‍♀️
A tu wiosna w drodze ( choć dziś totalnie zima 😵‍💫) a ja nawet z psem do parku na dłużej nie idę sama 😭😭
 
Do góry