reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Tutaj wcześniej któraś z dziewczyn wrzucała info o tym olejku Mustela i faktycznie jest świetny. Skóra jest nawilżona ale nie brudzi tak ubrań 😊
tez kupiłam zestaw musteli po polecające tutaj i faktycznie fajny! Ale myśle ze oprócz tego to picie wody wody wody
Dzięki dziewczyny lecę do rossmana! 🥰 wody pije, udało się przemóc i dużo tej wody w siebie ostatnio wlewam. 🙂
 
reklama
Czy na ten liście gienekologów macie jakiś wybór województwa? Bo już sprawdziłam 11 ginekologów i nie ma ich na liście, z Podkarpacia nikogo nie mogę tam znaleźć albo mam jakąś zaćmę😂
Nie ma wyboru województwa. Musisz znaleźć na piechotke. Ale ja np. spojrzałam tu: Link do: Narodowy Fundusz Zdrowia - Podkarpacki Oddzia³ Wojewódzki w Rzeszowie
I tu: Link do: Szpital specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie

i są tam dwaj pierwsi z listy ;) dalej nie szukałam ;) ale w Polsce jest 1800tskicb lekarzy, to na bank kilkudziesięciu jest na Podkarpaciu ;)
 
Ale macie fajnie dziewczyny. Mi brakuje takich przytulanek, mamy zakaz ze względu na moje wcześniejsze plamienia. Stary ma nadzieję że teraz na wtorkowej wizycie lekarz nam pozwoli ale próbuje studzić jego entuzjazm bo coś czuję że jeszcze nie 🙈 w ostatniej ciąży też zdarzały mi się plamienia po stosunku ale u mnie było to przez nadżerkę.
 
No dziwnie, najlogiczniej jest, gdy pappa jest robione około tygodnia przed USG, bo wtedy masz wszystko na jednej wizycie.
Tak mi tłumaczyła pani z rejestracji, że tydzień przed mam przyjechać na pobranie krwi, żeby lekarz miał pełny obraz, jak z nami rozmawiać. Wyniki są już wtedy w gabinecie.

A nie tak, że USG najpierw, potem badania krwi. Bez sensu jeździć dwa razy.
Dwa lata temu było mówione, że pappa się robi najlepiej w ten sam dzień co USG. Na USG dawał lekarz ryzyka wyliczone na podstawie samego USG, potem donosiło się wynik pappy i robiona była aktualizacja ryzyk. Było ryzyko podstawowe i ryzyko wyliczone na podstawie USG+pappa
 
No ja mam i tyle dobrze, że wyprawkę mam praktycznie z głowy po pierwszym dziecku. Tylko pojedyńcze rzeczy dokupić więc te kilka stówek nie robią mi różnicy. Aczkolwiek teraz jak wszystko poszło w górę to naprawdę trzeba dobrze spiąć budżet. Na samego lekarza wtedy wydałam ponad 4 tysiące a gdzie reszta?
Chyba jesteśmy rówieśniczkami z małym bombelkiem na pokładzie :) ile lat ma Twoje dzieciątko? :)
 
reklama
jasne, @Poziomka6 wpisuje na listę wiec musimy na nią zaczekać :) gratuluje! ❤️

Jasne ze tak! Gratulacje ❤️ na kiedy masz termin?
Według aplikacji termin wypada na 21 listopada. A tak w ramach przedstawienia: mam 36 lat, w styczniu ubiegłego roku poroniłam i cały rok zajęło, żeby nie bać się znowu spróbować. Pierwszy raz spróbowaliśmy teraz w lutym (owulacja 26 luty) i się udało 😊 23.03. beta 10 517 i prog 23,87 (5+1). Umówiłam się na wizytę 30 marca i wyczekuję 😊
 
Do góry