reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Byłam tez w przychodni (mieszkam w UK) recepcjonistka powiedziała ze najbliższa wizyta do mojego doktorka to koniec maja 🤣 powiedziałam ze nie mogę tyle czekać bo jestem w ciąży i pokierowała mnie na stronie szpitala i teraz muszę czekać na wizytę (czas oczekiwania do 11 tygodni )
widzę że i u mnie ( Irlandia) i u ciebie podobnie do tego 1 go trymestru podchodzą …. Ja na szczęście już jestem pod opieka lekarza 1 go kontaktu a szpital 1 scan mam 20 go kwietnia ale to niestety na wysokie cisnienie inaczej pewnie bym tez odległe terminy dostawała …. Powodzenia i dzwon do nich może coś wyszukają prędzej
 
reklama
Ja tu zaglądam i te wizyty trochę mnie smucą… co tu zaglądam to u kolejnej osoby krwawienie :-(
Boże jakie to życie czasami jest trudne.

Ja już leżę w domu. Wszędzie w koło panuje grypa i bardzo się boje, że się zarazę.

Pojechałam po mnóstwo środków czystości i od jutra zaczynam malutkie sprzątanko 🫣

Mam w czwartek wizytę i czekam na nią jak na zbawienie.
 
Ja tu zaglądam i te wizyty trochę mnie smucą… co tu zaglądam to u kolejnej osoby krwawienie :-(
Boże jakie to życie czasami jest trudne.

Ja już leżę w domu. Wszędzie w koło panuje grypa i bardzo się boje, że się zarazę.

Pojechałam po mnóstwo środków czystości i od jutra zaczynam malutkie sprzątanko 🫣

Mam w czwartek wizytę i czekam na nią jak na zbawienie.

Ja tez dziś kupiłam parę rzeczy do sprzątania i zabrałam się za czystki w zbędnych rzeczach.
Na którą masz wizytę?
 
O właśnie a propos sprzątania, czego używacie? Ja ogólnie używam raczej ostrej chemii (jak w domu czuć chlorem to dopiero wtedy czuje, ze jest czysto 🤩), ale poprzedni lekarz zabronił mi używać domestosa itd. Nie wpadac w paranoje i używać czy raczej przerzucić się na cos innego?
 
O właśnie a propos sprzątania, czego używacie? Ja ogólnie używam raczej ostrej chemii (jak w domu czuć chlorem to dopiero wtedy czuje, ze jest czysto 🤩), ale poprzedni lekarz zabronił mi używać domestosa itd. Nie wpadac w paranoje i używać czy raczej przerzucić się na cos innego?
ja używam do większości rzeczy octu, sody.. i produktów z Lidla.
 
reklama
Do góry